Den 19

30. october 2013 at 20:41 | Lucy1616 |  My diary
Žirafy útočí! :D Taky se u vás na facebooku rozmohla ,,žirafí mánie"? Já jsem naštěstí hádanku uhodla, ale byla by to sranda, udělat ze sebe žirafu :D
Dneska jsem nic moc extra nedělala, většinou jsem to proseděla u notebooku a přečetla si tak šest stránek povinný četby do nábožka :D Jídlo bylo dneska celkem OK, ale připadalo mi, že toho bylo moc a mám trochu nafouklý břicho. Zkusím spočítat kalorie, abych věděla, jak na tom jsem :)

snídaně: pšenično-žitný chleba s máslem, šunkou od kosti a sýrem, ledový salát, pekinské zelí, malé mrkvičky, okurka, kedlubna, pomerančový džus - 509 kcal

toho másla tam nebylo zas tak moc, jen to tak vypadá :D

oběd: rýžová polévka s mrví, brambory zapečené s kapustou a šunkou od kosti, okurka, džus - 409 kcalsvačina: tvaroh s jogurtem, holandským kakaem a medem, sušená jablka, hrušky a švestky ♥ - 290 kcalvečeře: zeleninový salát s ledovým salátem, okurkou, kedlubnou, 1/4 zelená paprika,malou mrkví, sýrem, malým jablíčkem, sleďem a vlašskými ořechy, knackebrot - 692 kcal? WTF???
co to jako má být těch 692 kcal za večeři??? to není vážně, že ne?


Celkem by to mělo vyjít na 1900 kcal, ale jsem z toho jako v šoku. Hned na začátku jsem říkala, že jsem toho dneska nějak moc snědla, tak aspoň už vím proč..
OK, takže zítra si dám takový odlehčenější den. Ve smyslu, že k snídani ovesné vločky s mlíkem a k tomu jablko, k obědu se nechám překvapit mamčiným kuchařským uměním, ale nejspíš to bude dýňová polévka, ke svačině budu chroupat mrkvičku a jablíčko a ke svačině si ukuchtím zeleninový salát s knackbrotem. Mohlo by mi to teda vyjít do těch 1000 kcal :))Tomu se tedy říká pevná vůle a odříkání :) To taky dokážu ;))

What does the fox say? :))

Sledujete taky Gympl? :))
Dobrou.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama