Den 8

19. october 2013 at 20:08 | Lucy1616 |  My diary
Dobrý večer, máme tu den osmý :) Dnešek nebyl obyčejný víkendový :D Dnes jsme byli s rodinkou na pizze :)) Já vím, pizza je hrozně nezdravá, obsahuje moc bílé mouky, prázdných kalorií a kdesi cosi, tyhle kecy neberu :D Jednou za čas pizza nikomu neuškodí. A že byla sakra dobrá! Nedala jsem si však klasickou pizzu, ale plněnou kapsu se šunkou, sýrem, žampiony a zeleninovou oblohou. A snědla jsem ji celou! :D Taky jsem se divila. Ale i kdybych už sebevíc nemohla, stejně bych ji dojedla :P Budu se opakovat, ale byla fakt výborná :) A potom, abychom vahnali všechny ty kalorie, které jsme do sebe nacpali, jsme se šli projít do městké přírody :) Následovala jakási zahrádkářská výstava, kde jsem si koupila voskové ozdobičky na stromeček (každým rokem si totiž dělám u sebe v pokojíku malinký stromeček, ozdobím ho mašličkami, cukrovím a třásněmi, a potom si pod něj dám všechny ty dárky, které od Ježíška dostanu), hruškový čaj s rakytníkem, mošt a burčák (má úžasnou chuť :D A abychom toho neutratili málo, ještě jsme zašli do jednoho nákupního centra. Tam jsem si koupila hodiny na zeď (šedé se zelenými rafičkami, hodí se mi ke zdi, mám totiž vymalováno na zeleno :)) a v Takku nádhernej tmavovomodrej svetr s tyrkysovým srdcem uprostřed. Ještě jsem se ale nedozvěděla, jestli mi ho mamka schová na Vánoce, a nebo si ho můžu nechat. Zatím leží u mě na posteli :D K těm hodinám jsem si ještě koupila šedé rámečky na fotky, takže všechno mi to bude ladit :) Teď se konečně už dostanem na ten jídelák:

snídaně: 1/4 tvarohu s rozmačkaným banánem, trochu Cini Minis, 2 sezamové knackebroty
oběd: trochu mexické polévky (ochutnávka od mamky, bylo v ní trochu masa, fazole, myslím zelí a kukuřici - prostě jedním slovem:dobrota :)
večeře: knackebrot s pomazazánkovým máslem a sýrem, salát z červené řepy a jablka, 2 menší mrkve, kousek babiččina štrůdlu :D, trochu burčáku :))

Možná si říkáte, proč jsem měla jenom 3 jídla, takže tady je vysvětlení: Dneska jsem vstávala až v půl desáté a snídala v deset. Potom jsme hned jeli na pizzu a ta byla tak ve dvanáct a potom jsem už neměla vůbec hlad, takže jsem si dala po příjezdu domů večeři. Ta pizza byla fakt velká, i když jsem si dala malou porci.

Tady jsou nějaký ty fotky:

snídaně :)

moje pizza ♥

:DDD

to je on :)

moje dnešní večeře


opečený chleba s máslem, vejce naměkko a hora zeleniny :D - pondělní snídaně

středeční cuketová polévka s knackebrotem ♥

večeře ve středu
kašička ♥

páteční rybka s vařenou zeleninkou, k tomu byla ještě červená řepinka :DD
Chytl mě amok! Zavolejte sanitku! :D Dvě hodiny psát článek, to není pro mě! :DD Ono to ukládání fotek, potom vybírání, vymýšlení, co napíšu, aby to aspoň trochu dávalo hlavu a patu (a stejně to nakonec potom nedává!) je fakt moc :D Proto se s vámi pro dnešek loučím, čeká mě ještě kopec učení, v pondělí totiž zase přijedu až v 6 tak abych u toho nemusela do půlnoci sedět, dneska se pravděbodobně naučím na pondělí a zítra na úterý. Ale to vás stejně asi moc nezajímá, já jenom aby to tady někdo viděl a nemohla se potom vymlouvat ;) Ještě bych chtěla hrát na klavír a trochu si zacvičit. Včera jsem cvičila 2 videa pilates od Cassey Ho a bylo to fakt super :) Skvelé zpevnění středu těla. Doporučuju! A teď opravdu dobrou :))
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama