Den 23

3. november 2013 at 20:25 | Lucy1616 |  My diary
Ty jo, taky je u vás taková zima? Já vím, pět stupňů je sice na listopad tak akorát, ale zkuste si chodit po hřbitovech jen v legínách, slabým tričku, slaboučký mikince a podzimní bundě :D Asi brzo vsadím na kabát :) Ten to jistí. Tu zimu ale ještě zesilňuje ten hroznej vítr. Čepici ven nosím už normálně, už mi to nepřipadá ulítlý tak jako když jsem si ji vzala v říjnu :D A na kozačky se vyloženě třepu ;)
Hrozně moc se těším na zítřek! Kvůli škole ale ne :D Zítra mě totiž čeká po desetidenní výzvě slaďoučká snídaně ve jménu pravé Nutelly :) Nic exra zdravého, ale bábí ji mně a bráchovi koupila a já jsem ji neměla snad od sedmi let :D takže proto to nadšení. Nemyslete si, že jinak si sladký nedovolím, ale ta výzva vážně byla už moc dlouhá, ale musím se vám pochlubit, že ani jeden den jsem nic neodfklákla :) To švihadlo jsem ale dělat nemohla kvůli mýmu zlobivýmu koleny, ale perfektně jsem si to nahradila :) A dost kecání, mám ještě na programu zeměpis a chtěla bych se podívat na jeden díl Pretty Little Liars, na který mě navnadila Sumer z tohoto blogu http://chocolateee-dance.blog.cz/.snídaně: celozrnný chleba s Lučinou a šunkou, jablko, mrkev, okurka, čínské zelí, 1/4 oranžové papriky

svačina: 1/4 tvarohu s kapkou mléka s rozmačkaným banánem, holandským kakaem a 2 mandarinky
oběd: masový vývar s nudlemi a zeleninou, králičí noha s brambory vařenými ve slupce, 1/4 oranžové papriky
svačina: 150 g bílý jogurt s domácím musli (ovesné vločky, slunečnicová semínka, sušené švestky, jablka a hrušky, vlašské a lískové ořechy - podle toho výčtu surovin vypadá, že toho tam bylo všeho hrozně moc, ale od každé jsem dala opravdu jen trošičku ;)
jablko a kousek suchého chleba na návštěvě - aneb takhle se odolává buchtám :))
večeře: celozrnný chléb s Lučinou, šunkou a sýrem, čínské zelí, 1/4 oranžové papriky, okurka, mrkvičky
pohyb: Jillian Michaels - Yoga Meltdown Level 1, pilates Cassey Ho

Inspiration:


Mimochodem ještě dodávám, že se opravdu těším na zítřejší snídani :DDD Nutellka čeká ;) A teď už opravdu dobrou :)

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama