November eating I.

2. december 2013 at 16:19 | Lucy1616 |  Lifestyle
Dnes tady mám pro vás článek o tom, co jsem v průběhu listopadu do svého nenacpaného bříška strčila. Nejdřív ale musím oznámit, že někdy ke konci měsíce jsem začla hubnout, protože tím pohled na mé tlusté břícho měuž fakt rozčiloval :D Takže jsem za 4 dny zhubla asi kilo své váhy. Já vím, je to trochu moc, ale já se chci do Vánoc dostat na svou vysněnou postavu a opravdu nehladovím! Jenom jím trochu častěji a nemám tak hrozně velké snídaně, jak můžete vidět na fotkách ze začátku listopadu. Málem jsem se v buse vždycky poblila :D Ale než přišla svačina, už jsem šilhala hlady. Teď jak jím míň nemám ani potřebu moc se přecpávat :) Chtěla bych se i nějak držet o Vánocích, ale o tom až v našem vánočním speciálu ;) To je nová rubrika, kterou provás chystám.

Snídám :)

ovesná kašička s nastrouhaným jablkem, navrchu ovoce - ale teď nevím jestli to nebyla kaše s banánem :O každopádně je ovesná :Djogurt s domácím musli, rozmačkaným banánem ozdobené pomerančem
to samé :D

tak ten jsem si odpustit nedokázala ♥ štrůdlík s jablíčky a bez přidaného cukru a navíc s jogurtovým těstem :) a asi nemusím dodávat, že u těchle tří chudáčků nezůstalo :D k tomu tvaroh s kakaíčkem ♥

parfait ♥

pudink jsem už táák dlouho neměla ♥ myslím, že byl banánovo-karamelový s piškoty a nahoře s dýňovým kompotem s ananasem :) do pudinku jsem nedávala med, ale medík :)

a teď něco ze slaného soudku: vajíčko naměkko s obyčejným chlebem :D ano, i já si někdy zahřeším a chleba není zas takové zlo ;)

a zase vajíčko, ale tentokrát míchané :)

sójový nápoj jako příloha ke slané snídani :) bylo omnomnom! vanilkové ♥ určitě dmko ještě kvůli němu navštívím :)

bebe ♥ moje životní láska

a zase a kašička :D

opět vajíčko :D


půl tmavé housky s tvarohem

tvarůžek s půlkou banánu, medem, semínky a čtvrtkou jablíčka, k tomu jsem přikusovala knackebrot
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama