Snow, Cookies, Christmas Carol

7. december 2013 at 21:28 | Lucy1616 |  Lifestyle
Tenhle článek píšu asi popáte, takže bude značně zkrácený :(U nás máme docela slušnou pokrývku sněhu a v průběhu celého dne sněží, takže dokonalost :)

Dopoledne jsem šla s pejskem na procházku, tady je pár fotek:
pěkné, že? :D

aneb, nestyďte se nosit sněhule!

taky občas vyjdu ven nenamalovaná :D a nestydím se ;)

my lunch = myši = opečené brambory v troubě na sádle s česnekem :) ne, nebojte se, nedala jsem se na nezdravé jídlo :D jde o to, že mamka je vařila, mně se nechtělo kuchtit nic jinýho a oni jsou tááák dobrý!
mrkvové sušenky - konkrétně sobíci, přidám superextra jednoduchý recept :)

Začala jsem číst knížku Vánoční povídky od Charlesa Dickonse, konkrétně povídku Vánoční koledu. Určitě ji višchni znáte, až ji přečtu, poreferuju vám o ní ;

To by asi bylo vše, zítra bych chtěla napsat fotojídelníček, protože už jsem dlouho žádný takový nepřidávala, takže se pokusím jíst co nejzdravěji a nejukázkověji :)
Když už jsme se dostali k tomu jídlu, chtěla bych vám říct, že jsem teď trochu ubrala na jídle, aby to po Vánocích nebyla zas taková katastrofa :D Jinak se snažím jíst jakžtakž zdravě, zatím se držím, ale zcela a naprosto plánovaně jsem se ve středu nesla do školy s čokoládovou tyčinkou v ruce :D Určitě ji znáte - Milka CRISPELLO á la Choco Cream :D Ta byla ♥ Určitě jsem ji neměla naposled, i když se určitě neřadí mezi nejzdravější dobroty :D Takhle to hodlám provádět po nejlépe co nejdéle :D Naplánovat si nějakou sladkost a bez výčitek ji spapat :) ♥ Plně doporučuji! Nejvíce si tu dobrotu vychutnáte a potom se netrápíte výčitkami svědomí ;) Zítra si třeba smlsnu na hořké čokoládě a bonbonu z bonboniéry od mamky :) Dva dny bez sladkého a potom ten další si něco malého dovolím. Sladké mi tímto stylem ani nechybí :)
P.S.: Nezapomeňte zapálit druhou svíčku na věnci ;)

Provokace před Vánoci :D
ta má dokonalou postavu, že? :DDD

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama