Year 2013

30. december 2013 at 14:02 | Lucy1616 |  Others
Není blog, na kterém bych nenašla shrnutí událostí roku 2013. I já se musím připojit, protože rok 2013 mi přinesl plno úspěchů a byl pro mě velmi přínosný.


Pro leden si žádnou přepratnou událost asi nepřinesl, každopádně si nevzpomínám. Prostě normal měsíc. Akorát už jsem začala více přemýšlet nad volbou střední školy, ale už v osmé třídě jsem věděla, kam mo základce půjdu. Jenom jsem si to musela ujasnit. Celé následující čtyři měsíce jsem se zodpovědně chystala na přijímačky, které jsem psala z češtiny a matiky. Jak jinak na gymplu, že.
V dubnu ony očekávané zkoušky přišly, a já jsem byla čím dál více nervozní a připadala jsem si jako absolutní blbec, zvlášť když jsem tam přišla a uviděla všechny ty ,,inteligenty", kteří mluvili naprosto spisovně a já jsem se mezi ně nehodila. O to větší bylo překvapení, když jsem se dozvěděla, že mě vzali na obou školách - tedy gympl a obchodka. Po dvou letech jsem poprvé zaváhala a jeden den se proměnil v přání jít na tu obchodku. Jenže na mé nynější škole je to prostě super, víc u měsíce září :D
Květen - třídní výlet se skvělýma lidma :)
Červen se nesl v chystání rozloučení s námi deváťáky, rozlučkový večírek, kde jsme se navzájem všichni opíjeli :DDD a loučení se jako celek třídy navzájem, protože všichni jsme se od té doby pohromadě neviděli.
Červenec je pro můj životní styl převratným obdobím. Všechno změnila jedna jediná fotka. Možná jich bylo víc, ale ta jedna za to všechno může maximálně. Zhnusila jsem se sama sobě. Viděla jsem na ní jeden velký špek, kterým jsem byla já sama. ,,Proboha, co to je?! A vůbec, kdo to je???" Ano, byla jsem to já. Nemohla jsem se poznat. Zpětně si teď uvědomuju, že 56 kg není na 161 cm moc, ale když vidíte na váze, že kilogramy stále strmě stoupají, musíte s tím začít něco dělat. Nejedla jsem moc prasácky, u každého jídla jsem měla plno zeleniny a ovoce jsem také jedla. Jenže tady se mi vymstil můj zlozvyk dojídání se po večeři, uzobávání a každodenní konzumace sladkého (i když v menší míře). Slazené nápoje jsem však vůbec nepila. Za všechno mohl cukr a pečivo. Zabijáci hubnutí. Pamatuju si, že to osudnou fotku jsem spatřila na dovolené, když jsem si prohlížela naši fotodokumentaci, a okmažitě jsem ji vymazala. Už mi ale dochází, že jsem si ji měla nechat jako odstrašující případ, jenže moje mamka je zvyklá každou kravinu dávat na facebook :D Hned jak jsme přijeli z výletu do našeho ubytování, vyměnila jsem pečivo, byť tmavé, ale obarvené, za celozrnný chleba, sypané musli zeleniny jsem se tolik necpala, protože jsem věděla, že moje konzumace zeleniny je v pohodě i bez plné salátové misky pětkrát denně. Měla jsem ale často hlad, byla občas protivná, ale první krok vždycky bolí. Takhle jsem se asi za šest týdnů dostala z 56 kg na 49 kg. Už vím, že to je docela dost, a taky jsem ztratila měsíčky, které už půl roku byly jakžtakž pravidelné. Zatím jsem to ještě nezačala řešit, ale vím, že pokud se v co nejbližší době neobjeví, něco budu muset udělat, abych je dostala zpět. Asi to bude pro tělo šok za tak krátkou dobu tolik zhubnout.
Na přelomu července a srpna jsem si při cvičení s Bobem Harperem (Begginer´s Weight Loss Transformation) udělala něco s kolenem. Léčila jsem se s tím zhruba čtyři měsíce, takže jsem nesměla cvičit, běhat a ani chodit na nové škole do tělocviku. Teprve v říjnu zase začala chodit běhat, ale ne na dlouho, protože říjen už přecejen chladný měsíc...
V září jsem konečně nastoupila na mou vysněnou střední, jejíž jméno vám nemůžu kvůli utajení mé osoby na tomto blogu prozradit, protože opravdu nechci, aby někdo jiný než rodina věděl o tom, že mám tento blog. Hned druhý den jsem jeli na adapťák, na kterém jsem si opravdu užila zábavu se skvelýma lidma. Chytla jsem fakt super třídu :) Jsem za ni moc vděčná.
Říjen a listopad se nesou ve smyslu zabydlování v mé nové škole. Nebyl to zas tak nějaký šok ze základky, ale není to ani procházka růžovým sadem. Myslím, že jsem byla dobře připravená a první pololetí zvládám skvěle. Pětku jsem naštěstí ještě nedostala, jenom jednu čtyřku a trojky jsou asi tři. To není chlubení, patří to k ročnímu hodnocení :DDD A šprtka nejsem, na to tam máme jiné osoby :D
Prosinec, i když téměř bez sněhu, byl super. Užila jsem si mikulášskou nadílku, čerty ve škole, ale především Vánoční akadamii, na které jsem spolu s jedním klukem moderovala. Mimochodem už jsem psala, jak je M úžasný? :D Článek máte zde ;) Vánoce byly skvělé a viděla jsem se po dlouhé době s mým bratrancem a sestřenicí :) Byla sranda :D
Jo, abych nezapomněla, v prosinci jsem opět začala po úrazu cvičit s mojí milovanou Jillian :) I ♥ that woman :)) Thank you for everything.
Ještě se chystám napsat fotočlánek o mém letošním stravování, protože mám opravdu hrozně moc fotek, se kterými se potřebuju nutně podělit :DDD
 

1 person judged this article.

Comments

1 Autumn Autumn | Web | 30. december 2013 at 14:31 | React

Páni :O Takhle ryhle zhubnout... pravda, já bych takhle taky zhubla, kdybych byla schopná udržet si tu moji dietu šest týdnů :D Asi máme přrozeně rychlý metabolismus ;)
Aspoň že si měla pěkný rok :)

2 Kubi Kubi | Web | 30. december 2013 at 21:06 | React

S těmi měsíčky to máme stejný! Ale pro mě dneska šok, dostala jsem to!:) Možná kvůli toho, že jsem už trošku přibrala a tělo se vzpamatovalo:) Zkus gyndu;) A já přijímačky budu dělat letos.. dost se bojím:/ Těším se na fotky:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama