My tři králové...

7. january 2014 at 18:02 | Lucy1616 |  My diary
Jak můžete vyčíst z nadpisu článku, dneska jsem byla tříkrálovat! Takže super ulejvačka ze školy a obchůzka domů za nějakou tou korunkou. Chodila jsem po městě ještě se dvěma holkama ze třídy a bylo to v pohodě. Přišly jsme aspoň o tu trapnou biologii s ještě trapněší rachejtlou (pozn. to je naše úča - snad nejhorší na škole :D). Někde k nám byli štědří, někde nás zase téměř vyhnali, že nemají zájem, nemají peníze (:O :D kdo v dnešní době nemá aspoň pětikorunu? :D) anebo nám prostě nevěřili. I takoví se našli, i když jsem jim jako vedoucí skupiny ukázali naši průkazku od charity, nedokázaly jsme je prostě přesvěčit.
První čtyři hoďky ve škole byly v pohodě, dokonce i matika mě dneska bavila! To je neuvěřitelný, co všechno dokáže s člověkem udělat vidina toho, že se na tři hodiny uleje ze školy :DDD A fyzika a němčina taky ucházely. Z němčiny budu mít z těch slovíček jedničku! :)
Hned jak jsem přijela domů, jsem si šla zacvičit, a to Workout 1 z Body Revolution (včera byl rest day). Bylo to skvělý, a dokonce to překonalo mou hroznou únavu z toho obcházení a mrznutí :D Takže super :)
Potom jsem se naučila, ale jak jsem se všechno učila o víkendu, už nemám co dělat :DDD Takže PLL a kniha. Co víc si přát.
Dnes jsem vyzkoušela tu Jillianinu metodu 4x4, ale před chvilkou to na mě přišlo. Krize! :D K odpolední svačině jsme měla jenom suchý tmavý rohlík a nic k tomu, a protože má rohlík vysoký glykemický index, dostala jsem chvilku po cvičení hlad, a tak jsem si vzala jablko a ořechy, ale myslím, že se nic neděje, protože přece budu poslouchat svoje tělo! Ono ví, co chce :)
Tak vám přeju ať to v tý škole do pátku vydržíte a zase zítra! ;)

Jídelníček:
5.30. - plátek celozrnného chleba (50 g) s rybičkovo - tvarohovou pomazánkou, dětskou šunkou a sýrem Goudou, okurka, paprika
9.30. - celozrnný slunečninový chleba (70 g) pomazaný arašídovým máslem a medem, banán
14.30. - kornpečivo (60 g)
17.30. - jablko, trochu ořechů (mix kešu, mandle, lískové, arašídy, vlašské)
19.00. - bílé těstoviny (celozrnné došly) s omáčkou, paprika, cherry rajčátka

Plně si uvědomuju ty nedostatky, jako že dnešek byl doost pečivový a chlebový, ale na tu svačinu to takhle prostě musím mít, protože kdybych si dala jen ovoce, mám za chvilku hlad (vyzkoušené). Večeře snad všechno spraví ;)

LA ♥ Listening this song :)

Spencer ♥

Spencer & Toby ♥


Have a nice day! ;)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Ko Ky Ko Ky | Web | 7. january 2014 at 18:55 | React

jj,krev z úst asi díky lékům tzn protialergická reakce:/
to věřím,že ta kniha je dobrá jako všechny  knihy od ní:)

2 Ko Ky Ko Ky | Web | 7. january 2014 at 18:58 | React

moc pěkné to máš i zdravé:)
to je dobře,že jsi si dnešek mimo školu užila :)

3 Kubi Kubi | Web | 7. january 2014 at 20:15 | React

Jojo.. mám rovnátka xD Ale trochu přibírám xD Nemělo se chodit včera? xD Teda já to moc neznám.. ale i dneska jsem viděla některé lidi no xD Tak nevím xD Taky jsem vždy veselejší, když mám ze školy odejít dřív xD Sice pečivovej jídelníček, ale hezký;) Já třeba když si dám jen ovoce, tak mě to do oběda zasytí xD

4 Catin Catin | Web | 7. january 2014 at 20:26 | React

Peníze na charitu ? Takový lidé se mi moc líbí co dávají peníze ledem co je potřebují. Třeba když jdu po městě mám nějaké peníze a vidím někoho kdo mi nabízí třeba magnetku za 40 Kč na pomoc postiženým a já mám nějaké peníze tak jim je dám a aspoň vím ,že ty peníze skončí na dobrou věc. :-) Jídelníček máš moc pěkný. Já bych asi nedala jíst každý den 4x denně. No já jsem si teď už zvykla na 5x denně jídlo. :-)

5 Barbora K. Barbora K. | 7. january 2014 at 21:13 | React

To je fajn, že si chodila za Tři Krále ! :-D Škoda, že někteří lidé tomu prostě nevěří. Ale víš co, hodně lidí si myslí, že jsou lidí podvodníci a tak. Je to pořád v novinách...Ale i když měli jste to ověření že jste z charity ! :-D
Jídelníček máš pěkný :) Taky mám občas pečivový den :-D Jakou omáčku si dáváš na ty těstovinky ? :) Měj seee 8-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama