Tomorrow is school, guys! :/

5. january 2014 at 17:01 | Lucy1616 |  My diary

Jak jste si užily poslední den prádnin? :) Já skvěle, byla jsem si asi po měsíci a půl zaběhat. Nevím, co mě to popadlo, ale prostě se tak dívám z okna, na teploměru 8°C, zataženo moc nebylo, a tak jsem vyrazila. Oblékla jsem si legíny, tílko, silnější mikinu, nazula boty Nike a vyrazila jsem. V kuse jsem teda neběžela, protože nějakou dobu neběhat a potom zase začít, je pro tělo šok, ale vždycky jsem kus běžela, zastavila se, zaposlouchalu do zpěvu ptáků a běžela dál. Bylo mi moc příjemně :) Běžela jsem 26 minut, což je docela slušný na mě :D
Po běhání jsem si udělala svačinku - smoothie! Do mixéru jsem dala 150 g jogurtu, půl banánu, 1 kiwi, necelou čtvrtku tvarohu, trochu vanilkového cukru a rozmixovala. Mělo to divnou zelenou barvu, ale nebylo to zas tak špatný. Ale na tak výtečný, abych si to někdy udělala znova :D K tomu jsem si zase vzala několik kousků cukroví :/ Hlavně že několik článků zpátky se chválím, jak se dokážu ovládnout ve sladkostech, cukroví mi stačí jeden kousek a podobný kecy. Houby s octem! Kráva jsem! Kdybych byla kluk, řeknu, že jsem vůl a korunovanej! Já opravdu nejsem normální, ale nebudu si tady jenom stěžovat, chodí sem i normální lidi, že :D Nevyčítala bych si pár kousků cukroví, kdybych se teď necítila tak přežraná a tlustá!
Potom jsem si dneska zopakovala geologii, která mi vůbec, ale vůbec nejde, a zjistila jsem, že jsem totální pako :D Ještě že jsem z toho nebyla zatím zkoušená, protože to by byl děs a hrůza. Mně se tááák nechce do školy!


Začetla jsem se do knížky, která je o andělovi jménem Bethany seslané na zem. Nevím, proč, protože předchozí dva díly jsem nečetla a dostala rovnou třetí :D Ježíšek si asi myslí, že jsem vševědoucí. Behany se tedy ožení s chlapcem, do kterého je zamilovaná, Xaveriem, ale musí překonávat spoustu překážek, aby mohli být spolu. Podrobnější popis napíšu, až budu mít přečtenou celou knihu, ale pravděpodobně se mám na co těšit- Do Xavierovy duše se totiž vloudí sám Lucifer. Tak trošku fantasy :D
Teď si stahuju Prolhaný krásky (poslední díl z první série) a je to pomalý jak šnek... Ale těším se :) Je to poslendí díl v sérii, tak by tam mohlo být nějaký rozluštění, nemyslíte? ;) Dívala jsem se na nějaká videa na youtube ohledně PLL a ,,A" je možná Spencer! To ne! Já jsem ji vždycky měla tak ráda! Prostě naše dokonalá jedinečná Spencer! :D Vždyť i ona dostávala smsky od -A- a mnohdy i v přítomnosti ostatních holek, tak mi to nesedí. Taky se o ní říkalo, že ona by mohla být vrah Alison! Tak to už vůbec ne! Sice spolu měly nějaký ty konflikty, ale to by řece neudělala! Ale jak tam je ta fotka, na které Alison utíká, je tam nějaký stín. A ten stín je Spencer! Předtím se pohádaly, o tom, co by byly, kdyby je Alison opustila a Spencer jí řekla, co by byla ona bez nich. A Alison utekla. Další fakt proti Spencer je, že tu noc jak Alison byla zavražděna, Spencer nebyla mezi spícíma holkama! Jsem zvědavá, jak to dopadne, ale jsem teprve na konci první série a tři další jsou přede mnou! Už se moc těším :)
Dneska asi půjdu spát brzo, aby zítřejší vstávání v pět nebyl pro tělo moc velký šok :D Vidím to na sedmou večer, že ulehnu a postupně to budu prodlužovat. Takže ještě se podívám na vaše blogy, osprchuju se a zkouknu PLL :))

Dnešní jídelníček:

Snídaně - sypané musli s rozinkami a ořechy, půl banánu, posypané čtverečkem 72 % čoko a zalité mlékem
Oběd - vývar, rýže se zvláštní omáčkou :D (byla v tom nakrájená paprika, kyselá okurka a byla bílá), okurka, paprika
Svačina - banánové smoothie s kiwi + asi 10 ks cukroví :((
Večeře - ???

Fuuj :D

Přežijte školu ve zdraví! Já mám zítra až do pěti... :/
Čauky ;)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Kubi Kubi | Web | 5. january 2014 at 17:45 | React

Těch pár kousků cukroví tě nezabije;)Já pořád žeru cukroví.. máme toho ještě děsně moc xD Běhání muselo být fájn:) Do škoyl vůbec nechci! xD PLL je super! Viděla jsem zatím všechny díly xD Neboj.. vše se dozvíš, jak to bude xP Čeká tě toho ještě spusta! xD Jídelníček pěkný!:)

2 Catin Catin | Web | 5. january 2014 at 19:13 | React

Z toho cukroví si nic nedělej to bude dobrý. I já se nikdy dám. :/
Jídelníček máš moc pěkný a do školy se mi fakt moc nechce a vstávání v pět ? Wau ! Já mám celkem potíž s mím vstáváním v 6:30. :D Jinak zítra budu muset vstát v šest. :D

3 Kubi Kubi | Web | 5. january 2014 at 21:08 | React

Děkuji:) Jo táák.. tak to chápu;)

4 Karoline Karoline | Email | Web | 5. january 2014 at 21:24 | React

taky jsem nad tím dnes přemýšlela, venku je na leden opravdu slušně na běhání :)

5 Ko Ky Ko Ky | Web | 6. january 2014 at 2:37 | React

Tak to je dobře,že jsi si šla zaběhat,to tě i za to obdivuji,jelikož já v tomhle počasí,ikdyby mi to mělo udělat dobře běhat nemohu,protože mi je pořád zima :o)

moc pěkný jídelníček,ti ho úpřímně závidím :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama