Goodbye February!

28. february 2014 at 20:48 | Lucy1616 |  My diary
Hello!
My world | via Tumblr
Máme tu konec února a s tím přicházejícího nový měsíc, již jarní, březen :) A v březnu začíná co? Jaro! A po jaře léto! Supeeer!


Yummy | via Tumblr
Ale jelikož je léto ještě v nedohlednu, pořád nám v ovzduší létají bacily a bohužel málokdo se ubrání nechtěné nemoci. Já už jsem si svoje nejhorší odležela, takže teď jen setrvávám a smrkám jak o závod :D V krku mě naštěstí už bolet přestalo, ale včera se mi začal ozývat kašel. To se takhle hezky vzbudím, odkráčím do kuchyně, abych postavila vodu na čaj a mamka se mě ptá, jak mi je. Chci jí odpovědět, že nic mo, ale nemůžu se ze sebe vydat ani hlásku. Můj hlas se vzchopil až odpoledne.
A že si tu nemoc užívám! Řídím se totiž heslem "Na všem hledej něco dobrého." Tak třeba včera jsem se i učila, což je pokrok, protože já když jsem nemocná, se zásadně neučím, ale dneska už jsem se na to vykašlala a radši jsem dočetla Robinsona do povinné četby. Teď už stačí udělat zápis do čtenářáku. To bude zase horor! Ono se vám to řekne číst povinnou četbu na maturita, ale ten rozbor je nejhorší. A ještě v té směsi písmenek hledat nějaké tropy nebo figury! Jeden by se z toho už vážně šel oběsit! Na co mi to asi bude? Pokud tedy nepočítám s případem, že po gymplu půjdu studovat češtinu. A že mi to mamka předpovídá jako moji budoucnost, o tom radši pomlčme. Ona si totiž myslí, že jsem v češtině natolik zdatná a že mě baví dostatečně na to, abych se jí dál věnovala! Tak to ani náhodou. Ani za zlatý prase. Už jsem se zmiňovala, že češtinářky jsou zpravidla ty nejprotivnější a nejotravnější bytosti pod sluncem?
♥ Slatkisi / Sweets ♥
Ano, říkala jsem, že se těším na jaro, ale nejsou roztomilé? :D

Aby to nevypadalo, že nemám nic jiného na práci než čtení a školu, tak jsem taky spala. A vydatně. Ještě nikdy jsem nebyla tak spací člověk jako teď. Je to snad moje historicky první nemoc, kdy chodím dobrovolně a často spát! A není na tom nic nudného a stereotypního, když si dáte do uší sluchátka a zaposloucháte se do hudby, kterou si měsíc předtím stáhnete a ještě jste ji neslyšely. Písničky poslouchám každý den v buse, ale vždycky jenom ty, které teď nejvíc "frčí" a do kterých jsem po uši zamilovaná ♥ Ještě jeden plus to má - dokonale nevíte o světě a i kdyby u vás v pokoji vybuchla bomba, též o ní nevíte.
♥ Slatkisi / Sweets ♥
Taky jsem před chvilkou dokoukala PLL :) Teď na ně trochu kašlu, protože škola a to všechno mě vyčerpají fyzicky i psychicky a na nic jiného než na postel nemám ani pomyšlení. Takže dneska jsem zhlédla (shlédla? jak je to správně,) strašidlácký díl 4x13 a celou dobu vytřeštěně hleděla s vykulenýma očima a hubou dokořán na obrazovku svého milovaného notebooku. O tom, že jsem u toho prasácky večeřela v posteli, nemusíte vědět ;) Jedna děsivá scéna se tam míhala vedle druhé. Trcohu vám to shrnu, o čem tento díl byl. Naše dobře známá parta holek, obsahující Spencer, Ariu, Hannu a Emily, se vydává do Ravenswoodu na hřbitocní party, o které se dozvěděly díky paní Grunvald (fakt nevím, jak se to píše). Tahleta ženská mi připadá do všeho zapletená víc, než by měla, a docela podezřelá. Holkám se to na party moc nelíbí, a tak, když vyjdou ven na hřbitov, uvidí "červenokabátnici" a utíkají za ní. Ta se v takové podivné místnosti, možná v hrobce, ztratí kamsi do neznáma a holky zjistí, že za jednou sochou jsou dveře. Když se přes ně dostanou, někdo je za nimi zavře a ony zanedlouho ztratí Hannu. Hannah se ocitne ve starém sídle, které je již určitě řádku let neobydlené, a někdo ji zavře v telefonní budce, odkud se odhodlá zoufale volat o pomoc. Vysvobodí ji až Miranda, která do Raveswoodu přijela společně s Calebem a která hledá v tom domě svého strýce. Mezitím ostatní tři holky již bloudí také domem, když tu ztratí i Spencer. Spencer narazí na podivného chlápka s plynovou maskou, díky němuž ztratí vědomí. Nevím proč, ale myslím si, že ten chlapík je Ezra. Když na začátku dílu volal Arie, stál u hřbitovní brány a měl na sobě divný oblečení. Potom naberou události, jako obvykle, rychlý spád. Holky se najdou, ale nemůžou odjet domů do Rosewoodu, protože Spencer má píchlé kolo. Najednou se tam zjeví Ezra, a tak je on hodí domů. Od tohoto dílu si myslím, že navazuje seriál Ravenswood, protože Caleb tam zůstává s Mirandou, aby jí pomohl při hledání jejího ztraceného strýce. Jedno mi však vrtá hlavou. Na hřbitové Miranda objeví Calebovo jméno na náhrobku, a tak, kdyby tento serál měl nádech fantasy, myslela bych si, že to je "hřbitov budoucnosti", ale jelikož má domněnka asi nebude správná, nechám se překvapit. Jo a abych nezapomněla, holky se setkaly s Alison, takže Alison je stále naživu :)

Vím, že většina z vás asi PLL nesleduje, ale ty které ano, mi určitě budou rozumět ;)

Uděláme veliký skok do reality a zaměříme se na moje jídlo. Na fotkách můžete vidět, že i v nemoci si dopřávám jak královna. Jídlo mi teď obzvlášť chutná a docela se tomu divím, protože mamka je taky nachlazená, a ta nemá chuť k jídlu absolutně žádnou. Ale poraďte na mi ohledně mé zítřejší snídaně: krupičná kaše nebo pudink? Já se spíš přikláním k pudinku, protože kašičku jsem měla včera a pudink už hrozně dlouho ne, tak ale nevím.
-
Ohledně cvičení - NECVIČÍM! To by mě mamka nejbližším autobusem hnala do školy, a to opradu nepotřebuji, protože odpočívám nejen fyzicky, ale také psychicky. A na nějaké cvičení už nemám třetí den ani pomyšlení. To zase budou krušné začátky! Ani se nechci vidět. Jenže můžu já za to, když brácha přinese každé dva týdny ze školky nějakou nemoc, virózu či co?
Pojďme radši na fotky, protože jsem se nějak nebezpečně moc rozkecala :D

Čtvrtek
snídaně (8.30.) - celozrnný špaldový chleba (už došel :´() s Almette bazalkovým a baby šunkou, zelenina, jablko

oběd (11.45.) - zeleninová polévka s bramborem a houbami, kuřecí závitek pečený v troubě plněný šunkou a paprikou, vařené brambory ve slupce, strouhaná mrkev

svačina (15.00.) - pomelo, 3 Cornies se lněným semínkem potřené tvarohem a domácí meruňkovou marmeládou (mňam mňam mňam!!!)

večeře (18.00.) - zapečený toast se sýrem, šunkou a ostrým kečupem, ledový salát, paprika, vařená mrkev ♥

Pátek
snídaně (8.15.) - ovesná kaše s medem, jablkem, rozinkami, semínky a strouhanou 85 % čokoládou ♥

svačina (11.00.) - ovesná sušenka (byla jedna hodina do oběda a měla jsem hlad, takže jsem si nic většího nevzala)

oběd (12.00.) - zeleninová polévka, těstovinový salát (50 g celozrnných těstovin, vařená zelenina, sleď z konzervy - asi 1/3)

svačina (15.00.) - třetina tvarohu s banánem a medem, pomeranč

večeře (18.15.) - 2 opečené toasty s tvarohovo-mrkvovou pomazánkou, ledový salát, mrkev, jablko - aneb když dojde zelenina a víkend před vámi :D


Tumblr


These nails are super pretty💕
want it! ♥

The fucking name is love | via Tumblr

...


Just can not wait 😬😬😂

Scandinavian-Style Christmas: Pretty Texas Home - Traditional Home®


I luv coffee

Untitled | via Tumblr

(1) Tumblr

Nice Breakfast💚
Paris ♥


Untitled
Chocolate ♥

‪the best time of the year..‬
cute ♥

Share your very Best (Christmas Edition)

MERRY CHRISTMAS! - Page 1 of 171

Sweet Hair!

Cookie.

Omlouvám se za ty zimní obrázky, ale já jsem jich za celou zima nasbírala na we♥it hrozně moc, tak se s váma potřebuju o ně podělit :D Brzo budou letní ;)

Wallpaper mini pancakes, mini pancakes, fork, plate, dessert wallpapers food - download

Nejsem Directionerka! Ale povedla se jim, to se musí uznat :)

Dobrou ;))
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 pale pale | Web | 28. february 2014 at 21:34 | React

mňam všechno to jídlo vypadá skvěle..jinak moje kamarádka se dívá na pll a je tím úplně posedlá :D nemluví o ničem jiném :D

2 Karoline Karoline | 28. february 2014 at 21:36 | React

Tak hodně štěstí ať už jsi zdravá:-) s cvičením máš pravdu, jen si odpočiň. Krásné jídla, to jsou pořádné porce:-) ty nehty jsou krásné, ale ty zimní obrázky na mě působí moc špatně, já už si nepřipouštím nic než jaro:-D a pll koukej koukej, já včera viděla 4x21 a taky celá šťastná:-)

3 Catin Catin | Web | 28. february 2014 at 21:47 | React

Krásný jídlo máš. :)
Já když jsem nemocná tak kašlu na učení a užívám si hezky u TV. naposledy jsem byla nemocná v říjnu a to je pro mně pokrok jelikož bývám vždy nemocná v zimě. :D neskutečně se těším na léto aspoň tak 25. červen stačí. XD.

4 Tyn Tyn | Web | 28. february 2014 at 21:56 | React

Nemám toho zas tak majinko, ale přidám.. Snažím se, jenže vstávat ráno na snídani je horor.

Mimochodem na PLL jsem se také koukala, ale přestalo mně to bavit a radši jsem se začala koukat na Sex ve městě, který jsem dnes dokoukala a jsem z toho nešťastná :D:D.
Takže si to asi pustím vše znovu :D.
Dnes jsem se pro změnu začala koukat na The big C a je to celkem fajn. :-)
Ale na SVM to nemá :'(.

Jinak díky moc, že mi děláš takhle večer chutě. To ti nezapomenu. :D
Těším se na ráno, až bude mít u mně Ovesná kaše premiéru. Drž mi palce, ať po ní nehodím šavli. :D

5 N. N. | Web | 28. february 2014 at 21:59 | React

já bych napsala zhlédla, jakožto změna stavu :D nebo prostě napiš zkoukla :D A dala bych si spíš pudink ;) Jinak jídlo je super, taky si užívám upřímně když jsem nemocná :D snidaně do postele, celý den válení.. miluju to ať je mi sebehůř :D :D :D

6 Kačííí Kačííí | Web | 1. march 2014 at 8:41 | React

Jídelníčky máš krásné. Doufám, že budeš brzo zdravá. Já bohužel tento týden také necvičila (mám ATB na zánět v zubu) a už se na to zničení po tréninku neskutečně těším. A myslím, že je jedno jestli si dáš puding nebo kaši, spíš bych vybírala, podle toho, na co bude chuť:-)

7 www.lucy-dreamer.blogspot.cz www.lucy-dreamer.blogspot.cz | Web | 1. march 2014 at 9:23 | React

Miluju yhle obrázky ♥

8 Andullie Andullie | Web | 1. march 2014 at 12:08 | React

Já jsem si myslela, že je nemoc za mnou, ale opět jsem to přepískla se zimním během a tak zase ležím :((
Hezké obrázky, takové pozitivní :))
A PLL jsou nejlepší, jen jsem z nich už hrozně zmatená :D

9 efie efie | Web | 1. march 2014 at 21:20 | React

Máš opravdu krásný jídelníček! :) Brzy se uzdrav.

10 Ko Ky Ko Ky | Web | 2. march 2014 at 14:20 | React

máš to moc pěkné a je dobře,že se nemoc trochu obrátila a dává se jiným směrem snad ještě pár dní a budeš zdravá:)
hezky si užíváš dní u čtení,spánku či PLL:)
s tou mamkou tě chápu mojí rodiče zase si vysnily,jak budu pracovat kde oni a když to tak není tak mi to vyčítají

11 Katie Katie | Web | 2. march 2014 at 16:03 | React

V životě jsem měla tři češtinářky.
Jednu na základce a dvě na střední a všechny tři patřily k mým nejoblíbenějším učitelkám:D.

Spíše máš na ně smůlu, ne?

S jídlem bys měla jít příkladem, taková nálož a samé zdravé věci, ovoce, zelenina, kašičky.
Šikula:)

12 Kubi Kubi | Web | 2. march 2014 at 21:38 | React

Tak hlavně, ať ti je už dobře!:) S písničkami to mám stejné xD Zhédla je správně xD Náhodou já mám skvělou češtinářku! xD Jojo, na ten díl si pamatuji:) Skvělé jídeníčky! A ty zimní obrázky:3

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement