In love ♥

4. april 2014 at 21:48 | Lucy1616 |  My diary
Hezký páteční večer :)
fashion:-) by stylepata <3
To koukáte, že už píšu, co? :D Nezbývá mi nic jiného, než se zase vymlouvat na školu. Kde se toho ovšem událo hrooozně moc, takže pokud nemáte rádi dlouhé články, víte, kde je křížek ;)


Kattungar vs. bebisar - Mama

Úterý
Aneb 1.dubná=apríl :D To jsme zase něco s M. vymysleli :D O přestávce jsme si spolu povídali a on najednou říká, že je apríl, tak jestli něco nevymslíme na učitele. Přidala se k nám kámoška a společnými silami jsme vymysleli, že našemu chemikáři koupíme slané kafe :D To je te učitel, který nám dal v pondělí písemku i přes naše prostesty, přemlouvání a tak. Dvě hodiny jsme ještě kuli plány, až došlo na akci. Jelikož ve škole máme automat na kávu, zamířili jsme k němu, ale ještě předtím jsme po celé škole s kámoškou běhaly a sháněly sůl :D Všude na nás čuměli jak na debily, až jsme nakonec dostali sklenici soli od naší bioložky :D A ani se neptala, na co to máme. Koupili jsme tedy černé kafe bez cukru a já jsem přisypávala sůl. Naší akci přihlíželo ve studovně několik děcek, takže z nás měli úplně největší prdel :D A to ještě do toho vstoupil náš spolužák, který již hotové "saltcofee" zamíchal oschlým chlebem od zvířat :D Jako reakci na moji otázku, zda někdo nemá lžičku :D Došlo na čin. Zapklepali jsme na kabinet, ve kterém sídlí náš chemikář. Otevřela však jiná profesorka, která nám však sdělila, že daný učitel v ty dny do školy nechodí. Jaké to bylo zklamání! Ale co teď s kafem? Jednoduše jsme ho vylili do záchodu. Když vám řeknu, že kelímek byl až po půlku plný soli, asi mi neuvěříte. Chudák učitel...
Udělali jste si taky z někoho apríl?

summer

Středa
Ve středu se nic moc zajímavého neseběhlo, až na to, že bylo nádherné počasí :D A vyhlídka počasí slibuje ještě krásnější, a jelikož nastane zas běhací sezona (bude docičeno Body revolution!), bude naprosto ideální počasí na běh ♥ I love running!


Čtvrtek
Hardcore cardio! Fakt jsem myslela, že mě to cvičení zabije :D Kdybyste mě viděli, neubránili byste se smíchu! Make.up mi stékal po obličeji, mokrá jsem byla až na prdeli :D
Ve čtvrtek jsme ve škole dostali ty písemky z chemie! Ještě se mi v životě nestalo, aby celá třída kromě jednoho měli pětky! Ten šťastlivec s jedničkou byla moje kamarádka A. a ostatní opravdu pětky. I ta nejchytřejší šprtka! Spolužák to samozřejmě musel vyfotit a dát na facebook :D Hned jsme se do učitele pustili, že nám látku neumí vysvětlovat, že od něj nic nechápeme a že nám to domítl vysvětlit, když jsme měli zájem. Nic jiného mu samozřejmě nezbylo, než nám výpočty z rovnic vysvětlit znovu a pořádně. Tentokrát jsem to trochu pochopila, ale mám docela nahnáno, protože bude opravná písemka :/ Chtěli jsme tuto událost sdělit naší třídní, ale protože měla ten den zrovna špatnou náladu a půlka třídy nechtěla spolupracovat, nechali jsme to být. Přece jen je tam ten učitel na škole první rok, a tak mu to nebudeme dělat ještě horší.
Jenže to ho samozřejmě neochrání od pomluv. Celý den jsme na něho nadávali a musela jsem si taky pěkně postěžovat M. a když se zaměřovali na ten jeho ksicht, prohlásila jsem přes celou třídu, že se směje jak debil. Řekla jsem k tomu ještě jeho přezdívku, kterou tu však nebudu prozrazovat, protože jde o důvěrné informace, ale ten učitel stál zrovna ve dveřích! A tlemil se jak jinak než tím jeho debilním úsměvem :D M. se málem zbláznil smíchy a já taky :D A. ze mě měla taky dost :D Naštěstí to učitel buď vzal sportovně, a nebo netušil o koho jde. Přišel nám ale oznámit po debatě s učitelem, který tuto fotku sdílel, proč jsme ho na facebooku neoznačili taky :D No co na to říkáte? :D


Pátek
Jsme ve finále! Ale zato v extra dlouhém. V biologii jsme dnes mikroskopovali, takže to byla pro mě zatím ta nejzábavnější biologie, kterou jsem na této škole zažila. Měli jsme za úkol zkoumat nějakou zelenou řasu pravděpodobně z rybníka a potom oddenek z brambory. Ale nám ještě zbyl čas, tak jsem si vytrhla vlas a zjistila, že je ve skutečnosti světle hnědý, ne tmavý :D A protože jsme měli ještě víc času, rozhodla jsem se, že to samé udělám s řasou :D Prvně mě kamarádky od toho zrazovaly, protože nechtěly vidět, jak si trhám řasu, ale nakonec se z toho stala atrakce pro půlku třídy :D Nenapadlo je totiž mikrospovat namalovanou řasu řasenkou :D Musím ale říct, že se neumím malovat, protože tam byly samé hrbolky.
Dneska zase probíhala debata s M. Tentokrát jsem mu oznámila, že ve městě bude mít koncert jeho oblíbený rapper. Radostí div nevyskočil z okna :D Takže je jasné, že se tam uvidíme, jelikož kamarádka od nás z vesnice mě k tomu násilím donutila :D Mám také ještě příhodu z dnešní matiky. Rozdávala jsem písemkové sešity a první tam byl jeho. Tak jsem mu ho podala a usmála se na něj, protože my už máme tak trochu ve zvyku, že když se na sebe podíváme, musíme se usmát :D Po hodině mi říkal, že se mě strašně polekal, protože myslel, že dostal zase pětku. Moc jsem ho nechápala, tak mi vysvětlil, že jsem se něho usmála soucitně tím svým milým úsměvem. No doteď to nechápu, ale nevadí.
Po škole jsem si skočila na městě do zdravé výživy a koupila si dvě věci. První jsou skořicové sušenky, které vůbec nejsou doslazovány cukrem, takže pro mě naprosto ideální, a druhá věc celozrnné krekry s chia semínky a sezamem. Obojí už jsem vyzkoušela a určitě jsem nekoupila naposled! Naprosto dokonalá chuť a nemám nic, co bych tomu vytkla.
Po cvičení jsem šla s kamarádkou K. ven. Vzala také svého bratříčka v kočárku, tak jsme vozily :) Musela jsem jí říct vše o M., a to nám zabralo přes hodinu! Asi už chápete ten nadpis. Je naprosto výstižný a přesný. Asi jsem do něho zamilovaná! K. si hned myslí, že spolu budeme chodit, ale co myslíte, není to divný chodit se spolužákem? Jako nebylo by špatný chodím s NÍM, ale vůči třídnímu kolektivu si nemyslím, že by to byl dobrý nápad.
Po dlouhé době jsem se viděla se svými bývalými spolužačkami. Nevím, jestli je problém na jejich straně nebo na mojí, ale za ten necelý rok jsme se tak neskutečně odcizily, že jsem si chvilku popovídala jen s holkou, která chodila o třídu výš a zahrnovala mě komplimenty, že mi to hrozně sluší a čuměla na mě jak na zjevení :D Že bych se tak vzhledově změnila? S ostatníma jsem si neměla co říct, tak jsme se vlastně jen podzravily, zeptaly se mě kam jdu a čau. Docela mě to mrzí, ale jsem zase ráda, že mám třídu, jakou mám :)


Jídelníček úterý
snídaně - celozrnný slunečnicový chléb s míchaným vajíčkem, mrkev, jablko, ořechy

svačina - bílý jogurt se sypaným musli

oběd - celozrnný chleba s tvarohem a sýrem, jablko

svačina - kokosový pudink slazený medem ♥, půl banánu

večeře - jemná pórková polévka s osmaženým rohlíkem (prá kousků), 2 sýrovo-šunkové rolky s tvarohem, cherry rajčátka

Jídelníček středa
snídaně - ovesná kaše s medem, půk banánu, jablko, tvaroh, skořice

svačina - celozrnný chleba s tvarohem a šunkou, zelenina

oběd - meruňková neslazená přesnídávka se sypaným musli

svačina - jablko, půl špaldové tyčinky, 3 ovesno-banánové sušenky

večeře - zeleninový salát s vajíčkem, 2 rýžové chlebíčky s tvarohem, šunkou a sýrem

Jídelníček čtvrtek
snídaně - ovesná kaše s půlkou tvarohu, banán, jablko, med (poprvé v životě kaše jen z vody - zůstavám u své klasiky s mlékem :D)

svačina - celozrnný chleba s máslem a šunkou, zelenina

oběd - jablko, ořechy, ovesno-banánové sušenky

svačina - ovocná tyčinka z Rosmanna (bez cukru), půl jablka, mrkev

večeře - zeleninová polévka s kroupama, 2 rýžové chlebíčky s tvarohem, šunka, sýr, zelenina

Jídelníček pátek
snídaně - celozrnný chleba s domácí pažitkovou lučinou, šunka, sýr, vajíčko, zelenina, jablko

svačina - banán, ovesno-banánové sušenky, ořech

oběd - celozrnný chleba s tvarohem a sýrem, zelenina

(to jablko jsem nakonec nesnědla)

svačina - půl jogurtu s hruškou, 3 skořicové sušenky, posypané skořicí

svačino-večeře (mezi cvičením a venkem :D) - zeleninová polévka, 2 krekry s domácí lučinou, šunka

večeře - pečené kuře, zeleninový salát, 2 krekry s lučinou
Swimsuit


SUntitled.
Simple beauty... V jednoduchosti je krása...Fashioooon :)


Ali PLL
Alison :) Taky už se těšíte na červen?


Mějte se hezky a hezký víkend!
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Kubi Kubi | Web | 4. april 2014 at 22:38 | React

Pěkný aprílek jste vymysleli, škoda že nevyšel xD Já si letos z nikoho nevystřelila xD Wow... tak to musí být fakt blbý učitel, když to tak neumím vysvětlit xD A to nesnáším, když se o někom baví a on je pak za mnou xD Naštěstí, že to asi nepoznal, že jsi mluvila o něm xD Já si zase ve středu ve zdravé výživě koupila pohankové křupky, těším se, až je zkusím:) Já taky chodila se spolužákem xD Srdci neporučíš, určitě byste měli super vztah, jak tak pořád píšeš, jak se bavíte:) Krásné jídelníčky:) Ali je krásná:)
Děkuji, poptám se po něm:) JOjo, je z NY xD Čokoládový sprcháč si asi taky pořídím:3

2 Ko Ky Ko Ky | Web | 5. april 2014 at 6:52 | React

já jdu s tím 24.4. na ortopedii :) jsem hodná opatrná to se neboj;) když mi něco zjisti samo sebou,že přestanu cvičit,abych si dala do kupy své zdraví:)

3 Ko Ky Ko Ky | Web | 5. april 2014 at 6:53 | React

Máš moc překrásné jídlo s kterým mi jako obvykle zase děláš velkou chuť :)
ty jo koukám,že jsi toho ve škole zažila více než dost :) měli jste pěkný plán,škoda,že nevyšel :D

4 www.lucy-dreamer.blogspot.cz www.lucy-dreamer.blogspot.cz | Web | 5. april 2014 at 13:09 | React

Nový profesoři jsou nejhorší, člověk si musí zvyknout a zpusob a nezpusob učení, taky jsme se snažily vyšachovat pul rok jednu profesorku a najendou ejhle člověk si zvykl,známky se zlepšily..
Nebo si pamatuju první rok s chemikářkou dalá nam na pisemku 5min, všichni 5tky ani jsme nestihly napsat zadání, pak si člověk zvykl a taky to šlo =D Tak hodně štěstí !

5 Maci Maci | Web | 5. april 2014 at 18:51 | React

Kokosový džus je opravdu moc dobrý, ale taky sladký tak trochu denně no. :D Na prázdiny se šíleně těším tedy spíž tak až bude uzavřená klasifikace, jen nudění ve škole s kámoškama , odevzdávání učebnic atd. :)
Přejí i tobě ať se to zlkepší ten stres, já když se stresuju tak většinou hřeším a to mě na tom štve no. :(

Moc hezká jídelníček ;) A tak to je škoda s tím aprílem. Měli jste to dobře vymyšlené, my se ulili ze zemáku na poslední hodinu, jinak jsme nikoho nenapálili, leda já mamku doma. :D
Samí pětky. :O Taky se nám ve třídě stalo, ,ale já měla 4. :D

6 Zoey* Zoey* | Web | 5. april 2014 at 19:44 | React

Chudák učitel, kdyby to vypil:D ale vtípek fajnovej ;)
Písemky za 5- to znám :D na naší škole nic extra :D
Mě mikroskopy vůbec nebavily :D a myslím si, že pod mikroskopem bude mít každý hrbolky z řasenky :D krekry a sušenky zní skvěle :))
Krásné jídelníčky- konečně někdo do sladí puding medem :D jako já :P

7 Zoey* Zoey* | Web | 5. april 2014 at 21:22 | React

No, do ted jsem si myslela, že ázvosloví je lehké :D dokud nepřijdou zrady v podobě síry atd :D

8 kubistories kubistories | Web | 6. april 2014 at 9:43 | React

No... já právě se snažím nějak trochu krotit a nežrat od rána do večera xD
Pravda, fotky zkreslují:) Ale děkuji, i za pochvalu jídelníčku:) Ale bylo toho moc xD

9 Ko Ky Ko Ky | Web | 6. april 2014 at 12:16 | React

díky moc za pochvalu koláče,chutnal výborně,že bych snědla klidně i celý plech :)

10 Karoline :) Karoline :) | Web | 6. april 2014 at 13:09 | React

no s tím Aprílem teda pěkný :D to u nás tak vtipné učitelé nemáme :D s těma pětkama je to teda mazec! facebook jsem si jaksi zrušila, tak mám aspoń víc času na jiné věci :)jestli jsi se tolik změnila k lepšímu, tak to gratuluji, komplimentů není nikdy málo :) a pokud jsi zamilovaná, tak ti moc přeju ať ti výjde !! :) zdravá výživa super, krásné fotky jídel a můžu se zeptat na ten kokosový puding? co, jak? :)

11 Andee Andee | Email | Web | 6. april 2014 at 14:41 | React

Jééé škoda že ten apríl nevyšel... dobrej nápad, musela to bejt legrace :-) chválím zase běhání a cvičení i papání :-)
Při cvičení s mejkapem vypadám stejně, takže si tě představit umím xD Páni, Lucy měla 5?? Snad ti ta oprava vyjde :-) Aspoň tedy že jste ho zdrbli xD
Nesnáším mikroskop, nicméně tvá zvědavost je úžasná :-) Skořicový sušenky, mňam :-) Zamilovaná do spolužáka? Hele, klidně, ale ve třídě to moc nehroťte ať z vás není atrakce xD Já se se svou bývalou třídou nestýkám protože by to určitě dopadlo jako u tebe :-)

Pochopilas to víceméně dobře, byl to její otec, ale ne ten co se s její mámou v její devátý třídě rozvedl a ona se kvůli tomu nedostala na školu, ale ten opravdovej což byl manžel její tety xD Trochu zamotané, no :-) Ale ta poslední... no uvidíš xD Nicméně vidím že nesnášíš už úplně všechny moje knižní kluky, paráda, kočko...

12 Adele • hers.blog.cz Adele • hers.blog.cz | Web | 6. april 2014 at 20:53 | React

Tak ten apríl by byl dobrej, chudák učitel :D Z nás si udělal náš třídní srandu, že se ve škole zavedou školní uniformy - a my mu fakt věřili... :DD to bylo vtipný...
Teda, ty písemky, docela brutální :D Ale občas se nám to jako třídě taky takhle stane. Držím palce, aby vyšla oprava ;)
Mě mikroskopování taky baví, ale my ho máme pravidelně.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement