24.5.

24. may 2014 at 19:19 | Lucy1616 |  My diary
Krásný slunečný večer přeji :)
Morning yoga | via Tumblr
Jak jste se dnes měli? Po včerejší bouřce s kroupami bylo ráno venku krásně, takže jsem vstávala už v sedm hodin, abych z toho dne něco měla. A musím říct, že jsem se pocelý den cíila báječně, ne jako když vstávám kolem deváté. Večer jsem ale nemohla usnout, protože u mě v posteli spal brácha, ale kolem desáté začal děsně kašlat, takže si pro něj mamka přišla, abych se trochu vyspala. Vážně se nedalo usnout s kašlajícím dítětem :D


Nicméně ráno jsem snídala jako první v celém domě, což se o víkendu nestalo už hodně dlouho. K snídani jsem si uvařila kaši tentokrát v sójovém mléce, ale příště zůstanu asi u normálního. Sójové mě moc neokouzlilo, ale nebylo špatné. Jen si asi příště koupím s nějakou příchutí, když je doslazované i přírodní. A aby moje milovaná kaše nebyla tak bez chuti, přidala jsem do ní kostku nastrouhané čokolády. Delikatesa! Na zítřejší snídani se ale těším úplně nejvíc, protože máme doma lotusky, takže je zkusím přidat do kaše. Nebo si udělat nepečený cheesecake. Co myslíte?
Yoga
Krátce po snídani jsem opět vzala pejska ven, ale tentokrát ne moc nadlouho. Kvůli jedné prapodivné události. To si to takhle vykračuju, ne víc než padesát metrů od lidského obydlí, když najednou vidím hýbající se strom. A za ním jakousi černou postavu. Říkám si "co to jako má být?", ale pokračuju asi deset kroků kupředu. To už jsem ale věděla, že něco není v pořádku, znejistěla jsem a zastavila. "Páni, já se vážně bojím" a klepu se strachy. Vypadalo "to" fakt hrůzostrašně, jen se vžijte do mé situace. V tu chvíli jsem si řekla, že dál nepůjdu, otočila jsem se a rázným krokem odcházím. Jenže jsem se musela pořád ohlížet, tak jsem radši vzala nohy na ramena a utíkala, dokud jsem nevbhěla mezi první domy, kde jsem si úlevou opravdu hodně oddychla. Museli na mě civět jak na blázna, když takhle běhám sprinty z kopečka, ale to mi bylo v tu chvíli absoltuně jedno. Hlavní bylo, že jsem v bezpečí. A neměla jsem strach jen tak bezdůvodně. Kámoška totiž teď někdy šla s její mamkou místy, kudy projde denně maximálně deset lidí a také viděly někoho, jak se skrývá v křoví. Není to ještě oficiální, ale naší vsi je pravděpodobně pedofil! Nikoho asi ještě nepřepadl, ale vidělo ho už dost lidí shovávat se křoví. Takže z mého plánu jít odpoledne běhat rázem sešlo. Kdo by se po tomto nebál, že?
love this hair
Procházka v tomto případě tedy vůbec nebyla dlouhá, maximálně půl hodiny, tak jsem doma vytáhla matiku a šla se učit na písemku z rovnic a nerovnic s absolutní hodnotou. Není to nijak těžká látka, ale chci mít jistotu, že to budu umět. Už mi ale nejde o to být nejlepší ze třídy, protože vím, že tomu tak nebude, ale musíme se pořád srovnávat s někým? Začněme prostě soutěžit sami se sebou! Víte, jaká to je zábava překonávat svoje limity? Na co vám bude výhra nad ostaními? Pro pochvalu? Pro spokojenost? Ne. Nejlepší pocit je vědomí, že jsme překonali sami sebe.
Následně jsem šla uvařit oběd pro sebe a pro bábí, protože rodiče nebyli doma, tak nikdo nevařil. Uvařila jsem nám neloupanou rýži s vařenou zeleninou a sýrem a jak jsme si pochutnávaly! Naprostá dokonalost ♥ Ještě jsem si přidala :D Po obědě jsem opět četla knížku Jeho království do povinné četby a kupodivu jsem u toho neusla :D Začalo mě to naopak bavit, tak ten druhý díl nebude, doufám, tak hrozný.
Dnešní svačinka spočívala v jednoduché homemade zmrzce, jejíž příprava není vůbec, ale vůbec složitá. Stačí nakrájet banán, přidat půlku tvarohu, trošku jogurtu, rozmixovat, aby vznikla hezky jemná kaše a dát do mrazáku. Nechala jsem to tam přesně jeden celý den, ale nic se nestane, pokud ji tam dáte ráno a odpoledne půjdete baštit. Byla docela dost zmrzlá, takže jsem musela nahřívat, aby se dala aspoň trošku nabrat lžičkou :D
My Fairytale Ever After | via Tumblr
Po dnešním workoutu jsem byla úplně vyšťavená. Ono cvičit ve 23 °C není nic moc. Ale zacvičila jsem si hezky :) Cardio 3 od Jillian a vlastní půlhodinový workout, kde jsem střídala švihadlo s "lunges" a "crunches". Super skvělé, sprcha mi přišla vhod :D Hrozně jsem se těšila na běh, ale se díky incidentu, který se stal odpoledne, nekonal. Neběhám totiž moc u lidských obydlí, jen sem tam přeběhnu silnici nebo zaběhnu do ulice, ale jinak moje běhací trasa vede kousek lesem nebo po polňačce. Takže nic moc bezpečného.

Beautiful short
S jídelníčkem jsem dneska velmi spokojená, tak se musím pochlubit :P
snídaně - ovesná sójová kaše s jablkem, tvarohem, strouhanou 60 % čokoládou, tvarohem, slunečnicovými semínky a jahodami
oběd - vývar s písmenky, rýžový salát (neloupaná rýže, vařená a čerstvá zelenina, strouhaný sýr)
svačina - homemade zmrzka (banán, tvaroh, jogurt)
večeře - zeleninový salát, dva knackebroty s tvarohem a vařeným vajíčkem

amillionbillionmiles: Raspberry smoothie bowls 💕 Simply blend 1.5 cup strawberries, 1 banana, 4 tablespoons skyr (or yoghurt, coyo etc.), water and a little stevia 👌 I topped it with raw coconut chips, freeze dried blackberry and the berries pictured Instagram: amillionmiless 
Kdyby každý den byl takový, byla bych spokojená 100%. Dneska jsem totiž zase vlezla na váhu a ta ukázala 52 kg, přičemž minulý týden tam bylo o kilo míň. Svaly to nebudou, protože jsem se zaměřovala spíš na kardio, jediná možná varianta je, že jsem přijmula moc kalorií (no jo, ty sušenky sež*ané během dvou dnů asi nebyly ideální...). Takže dnešek byl vzorový a takhle chci vydržet co nejdéle :)

photography

Always Be Yourself | via Tumblr


motherfuck3r | via Tumblr


yumi. | via Facebook

Facebook


Il cielo su Torino sembra sorridere al tuo fianco. | via Tumblr

Untitled

Mějte se :*
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Tereza. Tereza. | Web | 24. may 2014 at 19:43 | React

No, chtěla bych takovou tu mintovou? :-) Nevím, jak se té barvě říká, každopádně ji mám na designu na blogu :-D taková ta modrá v poslední době u hodně lidí oblíbená :-).
Jídelníček ti závidím :-O!
Taky jsem dneska cvičila, ale cvičím s Cassey Ho. Jillian mě moc nebaví :-).

2 Megan Megan | Web | 24. may 2014 at 20:04 | React

To mas pravdu, to nejde, stejný s chrapanim. Navíc me to Desné vyrábí a v rozčilení už tuplem neusnu :-D. No a já jsem vstávala ve 2h dnes, ptz jsem teprve v 9h ráno došla domu. Takže jsem mela taky usmevavy vstup do dnesniho dne,nakorat alkoholovy :-D

3 Zoey* Zoey* | Web | 24. may 2014 at 20:46 | React

To u nás dokud ho já nezapíchnu, tak se nejí :D jsem vždy ten člověk, co musí něco načít, aby se to snědlo (takže někdy jentak otevřu balíček nečeho a nechám to ležet a on to někdo sní :D) Doufám, že tedy biosil pomůže i mě :D

4 Featherlet. Featherlet. | Web | 24. may 2014 at 21:04 | React

Dneska jsem měla úplně stejnou zmrzku jako ty:D
Ty jo, asi bych se zbláznila strachy vidět takhle někoho v křoví, dobře, žes radši rychle utekla.
Cheesecake z lotusek musí být úžasný!! :)
A jídelníček máš vážně super :)

5 Anette Anette | Web | 24. may 2014 at 22:02 | React

super jídelníček :)) ta domácí zmrzlina musela být určitě moc dobrá :)

6 prostorovesirsi prostorovesirsi | 24. may 2014 at 22:31 | React

Já také sójové mléko moc nemusím, ta jeho pachuť mi nějak vadí.

Pane bože, jak si tu tvoji historku čtu teď večer, tak mám normálně strach i za tebe. Snad to opravdu nebude žádný úchyl, doufám, že se to u vás brzy vyřeší.
Radši už nechoď nikam takhle sama, proto já vždy chodím s někým. Jak z hospody, tak i třeba někdy večer na procházku. Ale chápu tě, že by tě to nenapadlo, když jsi šla jen na procházku se psem. :-( :-(

7 letmebebeautiful letmebebeautiful | 25. may 2014 at 10:25 | React

Taky bych se bála! A lotusky (jsou vegan!) jsou docela dobré, sice dost sladké, ale dobré :) Měla jsi už ten lotuskový krém? Procházky miluju... A matiku zase moc nemusím, protože né vždycky mi jde :) Váhu máš super :)

8 Adele • hers.blog.cz Adele • hers.blog.cz | Web | 25. may 2014 at 12:24 | React

Jo, počasí po dešti bylo krásné, příroda už ten déšť potřebovala :)
Takhle brzo vstávat? Wow! :o Sójové mléko? Mě by to asi nechutnalo :/ Do nepečeného cheesecakeu se chci pustit dlouho, nemáš náhodou nějaký dobrý recept? :) Já dělala už ten pečený, ale popravdě není to nic jednoduchého.

Panebože, pedofil... tak to je strašný, to bych chcípala strachy! Ještě, žes utekla! :O Mělo by se s tím něco dělat :/

Ta homemade zmrzka mi připadá trochu jako ledový jogurt :) Mňamka :3 teta dělala domácí zmrzku se smetanou ze zmrzlých meruněk a byla výtečná! :33 Tahle bude ale asi zdravější :D

Jídelníček je super :) Váha taky skvělá, já se strašně děsím toho, že přiberu :/

9 Naty Naty | 25. may 2014 at 17:45 | React

S tím pedofilem mi povídej. Já chodím taky sama běhat a zrovna dneska za mnou téměř celou dobu jel chlápek na kole, vím, že mi nemusel nic udělat a já jsem třeba přehnaně histerická, ale v poslední době se mi takové věci stávají často. V zimě chodím za tmy domů, ještě k tomu na vesnici a ve městě se taky většinou pohybuji sama a právě proto mám v plánu začít chodit na hodiny sebeobrany. Člověk nikdy neví, kdy se mu to bude hodit a já budu pak mnohem klidnější.

Jídelníček máš vzorový a tu váhu taky...;) Ale chápu tvoji nespokojenost, má to tak taky..

10 Karoline Karoline | 25. may 2014 at 18:30 | React

Jejda tak to na sebe dávej pozor!  já byla běhat hned dvakrát co jsem se vrátila a super :-) jídelníček i fotky krásné!  a ať se ti ty jídelníčky daří dál :-)

11 Eli Eli | Web | 25. may 2014 at 18:42 | React

A co teď od Jillian cvičíš? :) U nás se politika tak moc taky neprožívá, ale tohle jsem si nenechala ujít...ale třeba je to tím, že to je moje 2. volení v životě :D (1. byla volba prezidenta). Jinak děkuju moc :)
Ach jo, ty obrázky vždycky :3 Hele sojový jsem měla s mandlovou příchutí a je tisíckrát lepší, normální sojový mi taky moc nejede :)
Já jsem pro cheesecake, ten miluju na jakýkoliv způsob :D Páni, hlavně na sebe dávej pozor :O to je šílené. Mně se nikdy nic podobného naštěstí nestalo, i když jsem už párkrát taky utíkala pryč jako splašenec, ale bezdůvodně :D Líbí se mi, jak si to napsala s překonáváním sama sebe. Opravdu člověku nic nedá, když se bude jen předhánět s ostatními, jde o to být nejlepší verze sama sebe :) a za tím si jdu. Jestli jsi včera měla sladké, tak je možné, že na sebe jen navázaly ty sacharidy vodu a zítra tam bude opět míň, nebo nejsi tak vyprázdněná jako před týdnem. Neboj, určitě to není kilo tuku :))

12 Zoey* Zoey* | Web | 25. may 2014 at 20:48 | React

Vždyť já nehubnu :) Bratr je kretén a kazí mi moje milované snídaně- ale jenom o víkendech :/ jinak takto vlastně vstávám jenom já. Moje večeře byla totální zeleninová bomba- a radši bych měla ji celej den než ty dorty- né, kecám :D ale aspoň ten jeden bych tím nahradila :D

13 Kubi Kubi | Web | 26. may 2014 at 7:48 | React

Mám doma taky lotusky, ještě neotevřené xD  Páni, těžká volba, asi bych zkusila do kaše:) Tak to se ti nedivím, že jsi utekla a udělala si dobře! Dělávám podobně ty domácí zmrzky xD Pěkný jídelníček:) Snad se ti to podaří dát zas dolů:)
Děkujeme:) A děkuji xD Jojo, fotku jsem viděla xD

14 muj-jidelnicek-hubneme muj-jidelnicek-hubneme | Web | 26. may 2014 at 9:41 | React

Ty brďo, vstávat v 7 o víkendu, všechna čest! Jinak já ráno můžu jen sojové/rýžové/jiné rostlinné mléko, protože po normálním mám běhavku, odpoledne už ho můžu, ale ráno ne-e.

Lotusky úplně miluju i jen tak k čaji, ale do kaše jsou <3 <3

S tím pedofilem - to je drsný! Kolik ti vlastně je let? Jinak člověk má šestý smysl a vycítí, když se blíží nebezpečí, je dobře, že jsi dala na ten šestý smysl, poslechla ho a utekla!

S tou matikou, já vždycky byla na matiku premiantka, protože mě bavilo překonávat sebe samotnou. :)

Zeleninkové rizoto se sýrem je takové krásně jednoduché, dobré a zdravé jídlo, závidím. :) Celý jídelníček máš moc pěkný, i pohyb. :) Jillian ale nemám ráda, protože mi ničí kolena a záda.

15 muj-jidelnicek-hubneme muj-jidelnicek-hubneme | Web | 26. may 2014 at 14:51 | React

Boba Harpera neznám, ale jakékoliv cviky typu výpad (lunges) a dřepy ničí kolena, ať chceš nebo ne. Chce to brát nějakou kloubní výživu, beru už nějakou dobu kolagen a lepší se mi to. :-)
Je dobře, že jsi utekla, ty jo, to muselo bejt hrozně nepříjemný. :-/
Jinak děkuju za pochvalu, já jsem vloni běhala i přes 8 km, ale letos to flákám, byla jsem jen 10krát, to je zhruba 2x za měsíc, což je dost málo.. takže kondička je horší. :( Ale až skončí zkouškový, což bude příští týden, tak se do běhání zase pořádně ponořím, hrozně mě to baví a vždycky si odpočinu.. i když běhám po městě po ulicích, tam je bezpečno a nemám ani kde jinde běhat, jsem z Prahy a běhám mezi vilkama na Vinohradech. :)

16 letmebebeautiful letmebebeautiful | 26. may 2014 at 16:21 | React

Ano Lotuskový krém je drahý no :P Ale já jsem ho měla doma asi 2x (ještě někdy minulý rok na začátku podzimu a pak asi v zimě, ten crunchy ale byl strášně sladkej (tenkrát jsem to asi neřešila) ale s jablkemmňmka :D

17 Eli Eli | Web | 26. may 2014 at 20:40 | React

Tak to od ní ani neznám, je to dobré? (to Killer abs)No vidíš to, to je dobře :) tak snad i mně vyjde zítra váha nějak dobře :D  i když z toho moc valné pocity nemám. I 20km je super, hlavní je, že se člověk hýbe :D Hele východočeský kraj :D ale nevím, jestli to zrovna tady je nějaký lepší klima na třešně...každopádně z 5 stromů rostou jenom na 1, myslím, že je to jiná, nějaká raná, odrůda :) ale moc jich není, bohužel :/

18 Zoey* Zoey* | Web | 26. may 2014 at 20:53 | React

Myslím si, že něco z toho budou mít :) S fotečkou uvidím :P a nemám je ráda, jsou to takový buřtíky a hlavně mám strašně veliký kolena :D Měla jsem bramborový knedlík- kynutý já nejím :D

19 Andee Andee | Email | Web | 26. may 2014 at 23:50 | React

Chudák brácha, snad mu bude líp, taky furt kašlu :-/ sojové mlíko jsem nezkoušela, ale sojové maso jo a nikdy více xD taky miluju být sama doma :-) páni, tomu říkám hororový výlet... mě při běhání jednou někdo sledoval, teda aspoň jsem o tom byla přesvědčená a tudíž se ti nedivím ;-) Já jsem soupeřivá taky, byť bohužel ne v učení, ale ne pro pochvalu ale pro pocit nadřazenosti, což nijak chvályhodné není ale už to tak mám xD sama sebe můžu překonávat maximálně v něčem co dělám sama za sebe a nemají to všichni stejné, tím myslím věci jako cvičení kde závisí na osobní kondici a dalších faktorech, kdežto ve škole jste si všichni věkově i vědomostně rovni :-)
Jééé domácí zmrzka... dala bych si :-) v tomhle vedru cvičíš?? ještě že já cvičím v noci xD s dneškem máš ke spokojenosti důvod, jen tak dál :-*

20 Ko Ky Ko Ky | Web | 27. may 2014 at 6:21 | React

Já vědět,že je u mě ve městě pedofil,tak ani nevycházím z domu :/
moc pěkné motivační obrázky a moc chutný jídelníček:-)
ta tvá váha by mi prozatím stačila,kdybych jí měla:)

21 Avy Avy | Web | 27. may 2014 at 10:10 | React

Taky to tak mám, že když vstanu dřív, mám krásnější den. Bohužel jsem celkem spáč, ale když spím dlouho, mrzí mě že promarňuju spánkem svůj život :D
To je hrůza že tam u vás máte úchyláka :-O Buď opatrná a radši fakt nikam nechoď sama, kdoví co se mu honí hlavou. Jídelníček máš skutečně moc krásný! :)

22 maci-healthy maci-healthy | Web | 27. may 2014 at 17:03 | React

To já jsem pokaždé vzhůru dřív než ostatní, pak je trochu budím :D
jídelníček máš fajn :)

23 Andee Andee | Email | Web | 27. may 2014 at 18:27 | React

Děkuju za přání :-) no jo, já nikdy netvrdila že jsem normální a ono nebylo moc co jinýho ten den dělat, tak jsem prostě koukala na kluky, jak jinak xD no jo, všichni rostou a já se zmenšuju xD jsem už přece stará, sedmnáctka, no xD

24 Eli Eli | Web | 27. may 2014 at 19:56 | React

hele přesně, ze mě taky ne :D Už se těším na článek! :)

25 Avy Avy | Web | 28. may 2014 at 10:39 | React

Moc děkuji za povzbuzující komentář :) Jsi moc hodná :) No já si kalorie pro jistotu radši spočítám, abych nezjistila, že to je třeba moc kalorií. Včera jsem z kalorických tabulek zjistila, že jím moc sacharidů a hlavně z těstovin (který jím pořád), takže je zkusím trošku omezit a nahradit, uvidím jak to půjde :D

26 Kubi Kubi | Web | 29. may 2014 at 13:40 | React

Já si právě myslím, že to bude kvůli nízké váhy:/ I to jsem někde četla, ale i z rychlého zhubnutí, ale já jsem krámy měla někdy v lednu a to už jsem nezhubla od té doby, takže to bude asi i z té nízké váhy a i doktorka mi radila, že by mi pomohlo přibrat, ale když mi to pak přišlo, tak jsem to zas tak hrozně nehrotila, ale když to zas nechodí, tak asi fakt musím.. Děkujem:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement