50 nudných faktů o mě

17. june 2014 at 18:48 | Lucy1616 |  Others
Máme tu předeníčkováno. Což asi už nikoho nebaví. Nedivím se vám, mě taky ne :D
1. Už od malička jsem byla oplácanější. Ale nikomu to nevadilo, sladkosti jsem jedla každý den - naštěstí v omezeném množství, jinak bych byla ještě větší koulička :D
2. Brýle jsem nosila už od první třídy. To byl jeden z důvodů, proč jsem přesedlala na kontaktní čočky.
3. Když mi bylo zhruba deset let, měla jsem imaginární kamarády. Dokonce jsem si i založila rodinu s manželem :D Jako děti nám sloužily hadrové panenky, které jsem pojmenovala Karolínka a Honzík a ti se mnou cestovali všude, až do mých jedenácti let, kdy se "normální" holky začínají malovat :D
4. Celkově jsem byla dlouho dítě - až do dvanácti let jsem jsem si asi pravidelně hrála s mojí jedinou nejlepší kamarádkou s bárbínkama. A potom jsme jedly mísu pudinku s hromadou piškotů, který jsem zbožňovala, a koukaly na film :D
5. Od doby, kdy se mi narodil brácha (také ve dvanácti letech), jsem se začala o sebe pořádně starat. Dosud jsem ai ani neuměla sama umýt vlasy.


6. Zdravě jíst jsem začala už ve svých třinácti letech. No, Fitness lupínky nic moc, ale snaha byla. A ne, nebylo to kvůli tomu, že jsem chtěla hezčí postavu. Jen jsem byla zvědavá, jak se jí zdravě, vyzkoušela, a to mi zůstalo.
7. Bohužel to šlo až do extrému. Neměla jsem anorexii jako takovou, ale byla. Jídlo jsem si pravidelně vážila. Jak tam bylo o gram víc - pryč s tím! Když jsem si nemohla jídlo zvážit, byla jsem z toho na nervy. Nesměla jsem uždibovat. Měla jsem problém objednat si v restauraci normální jídlo. Musela jsem mít svůj salátek, a běda, když ho tam neměli!
Byla jsem šíleně vyhublá - 40 kg na 160 cm není moc pro dospívající dívku. Žádný prsa, žádný boky. Prostě placka.
Začínala si toho všímat i spolužáci a rodina. Mamka ze mě byla na nervy, snažila se do mě něco dostat, ale bez výsledku. Jo, jedla jsem, ale hrozně málo. Kámoška mě buzerovala, ať jím víc, sama mě pozorovala s dvěma krajíci chleba, jak opatrně a pomalu koušu svoji půlku jablka na svačinu. Už ji chápu.
Nicméně jsem se z toho dostala překvapivě rychle a bezbolestně. Asi proto, že jsem si nechtěla připustit, že jsem měla tuto nemoc, šlo to líp. A nešlo o nějakou "recovery", prostě jsem začala znova pořádně jíst :D
8. Vždycky jsem chtěla být doktorkou. Můj sen se rozplynul, jen co jsem nastoupila na gympl a začala nenávidět chemii a biologii.
9. Nesnáším povinnou četbu. Vždycky to nějak přetrpím, ale nejradši mám stejně Upíří deníky, Harryho Pottera a Twilight.
10. Filmy považuju za největší stupiditu všech dob. Nebaví mě je sledovat, nemám ráda jejich děje, prostě nic. To je taky důvod, proč nechodím do kina. Prostě bych se tam nudou sežrala :D Naposled jsem byla kině asi ve třinácti na Avataru a už nikdy víc!


11. Seriály jako Ordinačka, VKV a tak dále jsou ještě horší než filmy. Co na tom lidi vidí, že se rozešla Božka s Tondou? Nemají dost starostí o sobě? Zatímco někdo to bere jako odreagování se, já bych se nervy složila.
12. Miluju pečení. Proto nepeču. Sežrala bych svůj výtvor na posezení.
13. Není nic lepšího než snídaně
14. Dlouho si pohrávám s myšlenkou začít se stravovat jinak. Jako třeban vegan, vitarián nebo vegetarián. Až vyzkouším, dám vám vědět.
15. Když si oblíbím nějakou písničku, dokážu si ji přehrát třeba desetkrát za sebou a neunudí mě. Druhý den mě najednou přestane bavit.


16. Miluju sjíždění profilů na fejzbůčku. Nemusím ty lidi třeba znát, ale musím zkrátka vědět, jakou mají profilovku, s kým "přátelí", kolik mají kde lajků a tak různě. Nezačnu se ale bavit s lidmi, kteří mají víc než 200 "lajků". Připadala bych si méněcenná a takoví lidé mě nebaví.
17. Když už jsme u toho fejzbůčku - založila jsem si ho už ve dvanácti. Jen tak z hecu, s kámoškou :D
18. Neexistuje etapa méhp života (to zní tak strašně, jako by mi bylo šedesát :D), kdy bych neměla aspoň jendu kočku. To, že se o ně nestarám, je už věc druhá.
19. Nemám ráda mluvení sprostě. Značí debilitu, imbecilitu a já nevím co ještě. Prstě podle toho poznáte toho pravého pařmena :D Občas mi nějaká ta "prdel" ujede, ale není to ku*va, pi*a a mnoho dalších výrazů :D
20. Nechodím na zábavy a diskotéky. Za prvé neumím tancovat. Za druhé neumím pít. V tom smyslu, že nevím, kdy mám, dost, tak se tomu radši vyhýbám obloukem :D


21. Zpívám falešně. Proto chodím do chrámového sboru, že :D
22. Vždycky jsem chtěla umět hrát na klavír. Tento sen se mi splnil až ve třinácti letech. Považují mě podle věku za absolventku, ale zvládnu sotva zahrát ovčáky.
23. Nesnáším školu. I když Andee pořád o mě tvrdí, že jsem šprtka a slušňačka, musím jí to vyvrátit. Učím se proto, abych nepropadala, protože kdybych já na to s*ala, dělám v sprnu reparát. A to je jako fakt - nepatřím mezi ty inteligentní osoby, kterým stačí něco pochytit ve škole a mají z testu za jedna. Bohužel :(
24. Vypadám na míň, než kolik mi doopravdy je. Pardoxní je, že v obchodech mě vždy považují za dospělou, jíž taky už za rok budu :D
25. Jsem hrozně náladová. Ale hrozně. Jednu chvíli bych skákala radostí do vzduchu, svět je krásný, a potom najednou bum. Jsem na všechny naštvaná, deprimovaná a chci zmizet.


26. Většinou za moji náladovostmůže tatka, který mě pravidelně vytáčí svými odpornými zvyky. Třeba sedí u jídla a čte ty smradlavé noviny. Nebo se mu noha houpá ve vzduchu. Žere papá pětkrát denně uzeniny. Krabatí čelo. Klepe do linky, když si připravuje jídlo. A nemusím mluvit o tom, že vždycky zabere celou kuchyň. Neumí jíst nic jiného, než chleba. What?
27. Neumím se fotit. A vždycky fotky dopadnou katastrofálně. Buď mi lítají ve ksichtu vlasy, nebo se šklebím, jak malý dítě, který odmítá mrkev.
28. Nepiju pivo. Prostě mi nechutná.
29. Zato ale nepohrdnu friscem nebo jelzinem. To já ráda :D
30. Na náš rozlučák přinesla spolužačka takovou tu becherovku lemond. Protože jsem se na ni hned vrhla, šla ji schovat, ale k jejímu neštěstí jsme viděla, kam přesně, tak jsem si vždycky chodila loknout :D Divila jsem se, proč jí tak ubývá. Potom mi má nynější kamarádka prozradila, že na ni chodila taky :D


31. Měla jsem hrozně moc nejlepších kamarádek. V tomto ohledu jsem strašně přelétavá. Asi mě vždycky začnou nudit, tak si najdu jinou :D Momentálně se nemůžu rozhodnout mezi dvěma - kámoška ze základky nebo z gymplu :D
32. Mám ráda samotu. Nevyhledávám každodenní chození ven, ale prostě miluju, když můžu být sama, dělat věci, co chci já a ne ostatní a o nikoho se nestarat.
33. V tyto chvíle si nejradši čtu, cvičím (první slovo o cvičení teprve v bodu 33.?) a vůbec nejradši projíždím různý blogy.
34. Bojím se psát si taháky. Zatímco na základce jsem si je psala na každou hodinu, teď z nich mám panický strach. Přihlížela jsem totiž případům, kdy učitelé tahák mým spolužákům odhalili a okamžitě jim dali pětku. Lepší je do toho papíru nasmolit něco z toho co vím a dostat čtyřku, než rovnou pětku.
35. Moje nejoblíbenější jídlo je bezkonkurenčně moje ovesná <3


36. Bojím se, že přiberu. Už bych nesnesla na váze vidinu toho odporného čísla - 56 kg. Už ne.
37. Ta váha je taky důvod, proč nesnáším čísla pětku a šestku :D
38. Občas hrozně lžu. A nikdo mi nevěří.
39. Libuju si v extrémech. V zimě co nejbledší jako Sněhurka, v létě přičmahlá sluncem. A tak je to ve všem. Prostě pro mě žádná střední cesta neexistuje.
40. Vždycky jsem chtěla umět francouzsky. Bohužel na to nemám dostatek odvahy po tom, co jsem se začala učit latinu jako povinný předmět. Povídám vám, je to pěkná šílenost.


41. Když zhubnu, pokaždé to musím nabrat zpátky. Například teď jsem zhubla po jezení samého ovoce a zeleniny jeden a půl kilo a začala jsem zase žrát :D
42. Nikdy jsem nekouřila. A ani to nehodlám v nejbližší době zkoušet. Prostě to pokládám za odporné, cigarety smrdí a žloutnou po nich zuby a nehty.
43. Mám zálibu ve vytáčení ostatních lidí. Prostě mě to baví :D
44. Nedokážu žít jeden den bez hudby. Šílím, když zapomenu doma sluchátka.
45. Nevadí mi vytáhnout v autobuse knížku a začíst se :D


46. Miluju všechno letní ovoce
47. O mém sebevědomí bychom mohli mluvit hodiny. Mám ráda sama sebe, ale moje vystupování je fakt šílené :D Je mi jedno, co si o mně ostatní myslí, ale musí si o mě myslet celkem zajímavé věci :D
48. Když jdu odněkud sama potmě domů, přemýšlím o různých věcech. Jako třeba o upírech, bezdomovcích a úchylech.
49. Když si nalakuju nehty bezbarvým lakem na nehty, nevydrží tam víc než dvě hodiny. Vždycky ho totiž sloupu. Jednoduše mě to baví.
50. Dokážu napsat 50 faktů o naprostých kravinách. Lepší než psát školní slohovku :D


 

1 person judged this article.

Comments

1 Ko Ky Ko Ky | Web | 17. june 2014 at 19:25 | React

Ráda jsem se o tobě dozvěděla něco více a jak že to bylo počteníčko :D něco máme společného ;)

2 Karoline :) Karoline :) | Email | Web | 17. june 2014 at 19:40 | React

Tak koukám, že hodně věcí máme společných :D Například od malička oplácaná? Ani mi nemluv! :D A taky... mám ráda Twilight, mě nebaví filmy nebaví, jsem chtěla být doktorkou, jsem náladová, mám ráda samotu, mám strach z přibírání :) A naopak seriály mám ráda, dřív jsem dost kouřila i pila, na diskotéky chodím ráda, sprostě bohužel mluvím, vždy jsem vypadala na víc a to hlavně kvůli prsům, od té doby co jsem zhubla, už vypadám možná jen o pár let starší :D A sama sebe bohužel moc ráda nemám, i když se o to snažím. P.S. s nějakým V- směrem tě podporuji!
A pěkný článek, já bych tolik faktů dohromady asi nedala :D Ale někdy to můžu zkusit :)

3 GoGosen-GWT GoGosen-GWT | Web | 17. june 2014 at 21:10 | React

Dělá šmi chutě!! áchjo :-D

4 Jess Jess | Web | 18. june 2014 at 9:48 | React

Vidím tam jak hodně odlišných, tak hodně společných rysů, zvlášť mě zaujala ta tvoje PPP, měla jsem stejnou. Doslova, taky každý gram navíc jsem dávala pryč, v restauraci jsem měla problémy... prostě děs. Ještě, že jsme z toho vyrostly. ;)

5 Kubi Kubi | Web | 18. june 2014 at 12:53 | React

Mě baví číst všechny tvoje články:) Já sama píšu deníček každý den xD Taky jsem jako malá byla tlustší a jedla jsem sladké každý den xD S tou anorexií jsem to měla podobně jak ty, ještě teď se z toho dostávám formou přibírání xD Taky miluji pečení:3 Já sprostá bohužel jsem xD Ale umím s ovládat... trochu xD Taky vypadám mladší:/ Bude to tou hubeností a navíc se ani nějak nemaluji (jen někdy xD) Mě pivo chutná xD Taky šílím, když zapomenu sluchátka xD
Děkuji, snad ty křeče brzy přejdou:)

6 pastel touch pastel touch | Web | 18. june 2014 at 14:09 | React

naozaj dobre fakty :D poniektoré mame psoločné, no neche sa mi vypisovať :I tie  fotky jedal :333333 mňam ryba :D

7 Ella Ella | Web | 18. june 2014 at 16:04 | React

nějaké fakty máme společné))...ale ty fotky! dostala jsem hlad :D jsou užasné33

8 Jess Jess | Web | 18. june 2014 at 16:16 | React

Děkuju za radu čísla neřešit, já je normálně tak moc neřeším, jen teď jsem se ráno podivila nad váhou, protože stoupla, tak jsem to pak všechno naklepala do tabulky. :)

9 Jess Jess | Web | 18. june 2014 at 16:19 | React

Jo a ještě ke komentáři co se týče oblíbeného jídla, sushi někdy zkus, uvidíš, že něco uvidíš. :D
A co máš ty nejradši (teda krom kaše a banánů, jak jsi psala)?

10 Adele • hers.blog.cz Adele • hers.blog.cz | Web | 18. june 2014 at 19:36 | React

Tohle bylo fakt super :D Ale deníčky mě moc baví! :)
Tak k váze - 40 kilo je fakt extrém! Mě teda teďka začali všichni říkat, že jsem vychrtlá a začínají si toho všímat i ve třídě, atd, což mě trošku stresuje, ale nepřipadám si vychrtlá, myslím, že jsem stále v pohodě. Jídlem nejsem posedlá, prostě si nějak udržuju váhu, snažím se jíst zdravě a někdy prostě nemám hlad a nejím. :D Je fakt, že jsem si pár měsíců jídelníček držela a zhubla asi čtyři kila, díky čemuž jsem teď na spodní váhové hranici. A mám taky panický strach. Z toho, že přiberu.
To sjíždění facebooku mě pobavilo :)
Taky mám ráda frisco :)
Když jdu sama ve tmě, občas jsem dost paranoidní - to i v metru nebo někde... prostě se bojím :D

11 Katie Katie | Web | 18. june 2014 at 19:59 | React

ojojojoj. Tak bacha holka na filmy!:D
Filmy nejsou nudné ani špatné. To ty se díváš na špatné filmy. Existují sta tisíce filmů a nemůžeš říct, že je to stupidita, protože tím akorát nastavíš zrcadlo.

Takže si buď špatně vybíráš filmy nebo jsi špatný člověk.
Na co se díváš? Nebo o čem by jsi chtěla vidět film? Ráda ti doporučím.

Z těch faktů jde poznat, že jsi ještě hodně mladá:). To je fajn.

12 Andie Andie | Web | 18. june 2014 at 20:35 | React

nejsi mé dvojče? snad ve všem se s tebou shoduju, od skoro-poruchy potravy, přes zbožňování snídaní, ovesné kaše, poslocuhání jedné písničky dokola, oblíbených knížkách, nenávidění seriálů typu ordinace, přemýšlení o úchylech cestou domů, nesnášení zapomínání sluchátek, strach z používání taháků .. akorát teda, když lžu, většina lidí mi věří :D
--
jak dopadly písemky? a vyznamenání mít budeš teda? držím palce! :)

13 Maci-healthy Maci-healthy | Web | 18. june 2014 at 21:33 | React

Páni to jídlo vypadá dobře , krásné fakty a ve spoustě se schodnem. Já jsem byla taky vždy oplácanější ,ale sladkostí jsem jedla celkem hodně a a pak se to začalo více projevovat jak na vzhledu tak na váze. Taky miluju ovoce a nepiju pivo. Max to ovocný a to opravdu zřídka.

14 Andee Andee | Email | Web | 18. june 2014 at 23:05 | React

Páni, to bylo rozsáhlé... jako bych to psala já xD Taky jsem byla na papání vážení atd. dost ujetá a najednou to přešlo xD Taky nenávidím povinnou četbu, není nad ságy xD Nekoukáš ani na seriály?? No, gratuluju, jsou to děsný požírače času xD Taky neumím tancovat a nejspíš ani pít xD  Omlouvám se za škatulkování na slušňačku, myslím to spíš jako obdiv že se dokopeš, určitě bys nepropadala, chce to jen umět podvádět xD Taky vypadám mladší a zároveň mi jaksi prochází výlety k Vietnamcům pro jisté věci od osmnácti xD Taky nesnáším pivo a miluju frisco :-) Já tahákuju i když to občas neprochází xD co do kamarádství jsem opačná, neumím mít ráda cizí lidi, takže mám vlastně jen svou M. a ty ostatní díky ní xD taky miluju fráninu, ale nedoporučuju, je těžká viz. tvá latina xD taky moc nemusím 5 a 6, mám nejradši 17 (svůj věk) a 27 (den narození) xD Taky v MHD čtu a teď už i poslouchám písničky :-) já teda žlutý nehty ani zuby nemám xP taky jsem ve tmě paranoidní xD
Páni... já to přečetla xD Tak ke kapitole ;-) mrzí mě žes to nepochopila, ono to navazovalo přesně na předchozí konec, jak jsem to psala neuvědomila jsem si že to budete číst s rozestupem několika dní a prostě pokračovala xD Mimochodem, mluvila s Patrikem ;-) No jo, Tomáš je šmejd ;-)

15 stuprum stuprum | Web | 19. june 2014 at 11:05 | React

Musíš mít bohatou fantazii, když přemýšlíš o upírech i bezdomovcích. 8-)
Těch je totiž všude víc než dost. :)

16 Andee Andee | Email | Web | 19. june 2014 at 12:00 | React

Modelka rozhodně nejsem, všechno je to asi o tom naučit se předstírat sebevědomí, protože ani já ho nemám xD já po cvičení nejím, ale stejně je to za chvíli stejný, prostě jde jen o tu chvilku kdy ještě svaly pracujou podle mě :-)

17 Andie Andie | Web | 19. june 2014 at 15:49 | React

toho dějepisu škoda, ale i tak, jedna trojka je super :) a lepší se moct chlubit vyznamenáním každý rok a jednou ho nemít než ho jako já mít poprvé od šesté třídy :D

18 Andullie Andullie | Web | 19. june 2014 at 16:01 | React

Tyhle články čtu hrozně ráda a baví mě pozorovat, v čem se shodneme s autorem a v čem ne :D S Tebou jsem si sedla v dost věcech, hlavně ale v extrémnosti - také se mi špatně zlatá střední cesta hledá..a pak  v dlouho trvající dětinskosti - někdy jsem jak trubka doteď- ve svch skoro 19 letech :D

19 prostorovesirsi prostorovesirsi | Web | 19. june 2014 at 17:59 | React

S těmi filmy jsem na tom úplně opačně jako ty. Já si nerozumím zase s knihami. I když občas si také něco přečtu, ale většinou je to to, co mně zaujalo ve zpracování filmu. Například Twillight, Jane Eyre...

Jelzina nenávidím a pivo také nepiju, i když mi docela chutná :D.

Mimochodem na PLL se také koukám :D:D.

20 Avy Avy | Web | 19. june 2014 at 22:02 | React

Tvá fakta mě tak bavily, že mi blyo líto, že jich není víc :D Také mě moc láká vitariánství, zatím jsem vegetarián, ale vitariáni prý celí září, mají nádhernou plěť a tolik enrgie, že třeba spějí jen 4-5 hodin denně, protože víc jejich tělo nepotřebuje :) Také nesnáším kouření - ze stejných důvodů jako ty, plus to žere peníze, které člověk prokouří a nic z nich nemá :)

21 letmebebeautiful letmebebeautiful | 20. june 2014 at 15:17 | React

Dobré počtení:) A děláš mi chutě těma fotkama... :)

22 letmebebeautiful letmebebeautiful | 20. june 2014 at 15:19 | React

Jestli se můžu zeptat, kolik měříš a vážíš? Jenom čistě ze zvědavosti ;) Máš pěknou postavu totiž :) A s tou anorexií jsme na tom stejně, neměla jsem to úplně jak ty, trochu jinak, ale měla. Nikdy jsem na to ale nevypadala narozdí od tebe (soudím podle 160cm/40kg) :)

23 Barbora K. Barbora K. | 20. june 2014 at 17:48 | React

Tychle články jsou právěže super ! S tou anorexií- myslím, že každý z nás prošel něcčím takovým a je dobře, že ses z toho co nejdříve dostala ven :)
Moc se mi líbí, že chce hned nabrat, když zhubneš. Většina lidí hubne dál a dál ! :-D S tím taťkou to máme stejné, já mám někdy také nervy, co on dělá!!!
S tím pitím a kouřením jsme na tom stejně ! :D

24 Zoey* Zoey* | Web | 21. june 2014 at 8:38 | React

Je to vážně dobré :) jak na slano, tak na sladko :))
Super fakta :P a v dosti se jich i shodujeme :D a s tím hraním s panenkami - myslím že v "naší"době to bylo normální, to je až teď ti parchanti jsou rozmazlený a neznaj nic jiného než pc :D

25 Kubi Kubi | Web | 21. june 2014 at 10:54 | React

Nesquick jsem taky milovala xD A pak Chocapic XD A Cinimis mám taky ráda xD Nene, Milka to není xD
Jo, ta třetí má boží nohy xD

26 Elík Elík | Web | 21. june 2014 at 11:38 | React

Moooc..:))Pěknééé,zajimavé:))

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement