Sun sun sun!

6. june 2014 at 21:29 | Lucy1616 |  My diary
Hello :*
loveeeeeeeee
Dneska bylo venku tak nádherně, proto jsem si toho náležitě užila a strávila celé odpoledne a večer venku :)Včerejšek jsem krásně začala písemkou z chemie, ze které mám jedničku! Joooo! Trojka na výzo už nehrozí :) Asi to bude dvojka, ale vydřená. Dneska jsem si to tak počítala a dopočítala se asi pěti nebo šesti dvojek, což by mělo být zhruba tak nastejno jako v pololetí. Jen mi tam asi přibude trojka :/ Zatracenej děják! Čeština zabitá prezentacemi o knihách, takže jsem se učila v češtině slovíčka do ájiny, ze kterých určitě budu mít jedničku :D Dál už se nic nedělo, jen v geologii se mi nehorázně klížila víčka, že jsem myslela, že na místě usnu :D Opravdu to nešlo udržet. Horší to ale bylo ve fyzice, kde byla ještě větší nuda :D Třídní teď bývá pořád nějaká naštvaná, takže nám ani nevypráví na začátku svoje zážitky, jak to dělávala dřív.
Piercing 💞
Ještě jsem včera svoji "nejpovedenější" kaši. Fuj, nedala se jíst, a to už je co říct, když tohle říkám o kaši :D No ale není to tak bezdůvodné, trochu se mi totiž připálila :D Víc než půlku jsem jí snědla, ale šla jsem to zajíst paldovou houskou s medem :D
Dnes jsme se ve škole tak trochu ulejvali, protože třetí a čtvrtou hodinu jsme byli na předávání maturtních vysvěčení :) Hezky zabité dvě hodiny, které jsme si potom ale nahrazovali :D Dost mě překvapily výsledky maturantů. Všichni do jednoho maturu udělali! Jsme dobrá škola :) Zatímco ale z oktávy měla veliká většina vyznamení, ve 4.A to bylo jen pár lidí. Důkaz, že nižší gympl je vždy chytřejší a úspěšnější. Taky měli bezva proslov k třídní, při kterém se jedné absolventce zlomil hlas, začala brečet a bylo to hrozně roztomilé :D Předávání vysvědčení bylo spojeno se mší, na které zpívala schola úplně krásné písničky. Jen tak mimo - jste někdo věřící?
Při cestě zpátky jsme úplně nejvíc zdržovali, abychom nemuseli psát test z češtiny (mimochodem na maturitní úrovni, takže si dokážete představit, jak se tomu všichni bránili). Moc se nám nedařilo zdržovat, protože učitelka chvátala na společný oběd. Nicméně to nás neodradilo a já s kámoškou jsme šly překecat češtinářku, což se nám taky jaksi nepodařilo :D Takže testík jsme si napsali, ale máme zlatou učitelku! Když viděla, jak se nad tím moříme, hlavy úplně zavařené, mozek v plném proudu a moře otázek, řekla nám, že si řekneme správné odpovědi a nebude to známkovat! Juchůůů!
💯
Po přetrpení biologie, ve které jsme dávali dohromady (ne)poznatky z botanické zahrady, jsme šly s holkama na kafe. Áno, už zase kafe :D Závislák jeden! Vymyslela to A., tak ji zkuste neposlouchnout, zvlášť při tak lákavé nabídce :D Nicméně jsme vlezli až do sedmé cukrárny v pořadí, protože dvě byly prý z technických důvodu uzavřené a zbytek se nám prostě nelíbil :D Byly jsme tam ještě s B. a M., o kterých jsem se asi jetě nezmiňovala, ale s oběma trávím hodně času o přestávkách a jsou super :) Všichni si dali ledovou kávu, zatímco já, která je vždycky něčím originální, jsem si dala frappé :D A když už jsem byla v té cukrárně, ořechový zákusek k tomu! No, frappé bylo víceméně bez chuti, takže jsem musela dosladit, jelikož nebylo vůbec oslazené - v podstatě smíchali mléko a studený kafe. Jako nebylo špatný, ale už bych si ho tam asi nedala. Skvěle jsme si pokecaly, hlavně jsme probraly celou naši třídu od základů :D Jak jsme viděly výsledky absolventů, připadaly jsme si docela trapně, protože u nás propadá 12 lidí! Možná už to někteří vylepšili, ale spíš ne. Takže jsme se domluvily, že bychom mohly víc zapracovat na stmelení kolektivu, protože nám připadá, že jsme si vlastně docela cizí. Třeba nějaké celotřídní akce bez učitelů a tak. Myslím, že je to vážně potřeba.

Domů jsem jela busem v tom šíleném pařáku, ještě to umocnil fakt, že jsem byla celý den v džínách, protože k sukni se mi nic nehodilo a šli jsme do toho kostela, takže přijít tak v kraťasech by bylo vážně blbý :D Doma jsem se převlíkla do svých ultrakrátkých kraťásků a vyrazila na nákup. Paprika, okurka, meruňky, mrkev a tvaroh = samé zdravé věci
*
Včerejší jídelníček
snídaně - ovesná kaše s banánem, jablkem a nektarinkou, půlka tvaroháčku, kokos, slunečnicová semínka + špaldová houska s medem
svačina - celozrnný chléb s tvarohem a sýrem, zelená paprika, cherry rajčátka
oběd - špaldová houska s máslem, medem a mandlemi, bílý jogurt
svačina - dva kneckebroty a kousek chleba s pomazánkovým máslem a sýrem, zelenina
večeře - nakrájená zelenina, bílý jogurt smíchaný se strouhanou mrkví

Dnešní jídelníček
snídaně - jogurt se sypaným musli, bebe sušenkami rodinnými, jablkem a broskví, hořká čokoláda
svačina - kornbageta (suchá, jedla jsem v hodině = rebel :D)
oběd - zelenina - áno, v době oběda, ale neměla jsem hlad :D
svačina - frappé, ořechový zákusek
svačina - meloun, tři slabounké palačinky s tvarohem a banánem, meruňka
večeře - nakrájená zelenina, rybí pomazánka, domácí chleba

Musím trochu zredukovat to sladké, nějak jsem si na něj navykla :D

loveeeeeeeeeeeee


loveeeeeeee

loveeeeeeeeeeeeeee

Body perfect on holiday ;)


ForeverFitspo 👊
That´s true!

Her body 💕

:)


Yoga 🐙

🍋Don't stop

#selfie

Fit •

Madelbor

Užijte si páteční večer ;)
 

1 person judged this article.

Comments

1 Tajemná Temnota Tajemná Temnota | Email | Web | 6. june 2014 at 21:38 | React

S tou kaší si mi připoměla jak jednou moje kamarádka vařila kaši a místo cukru tam nasypala sůl a taky se to nedalo jíst xD. A já jendou sůl omylem nasypala do kakaa xD.
Některé ty cviky na těch obrázcích vypadají tak neuvěřitelně, že bych je chtěla umět.
A mimochodem jsem křest'an.

2 Kubi Kubi | Web | 6. june 2014 at 21:48 | React

Taky jsem dostala 1 z chemie xD Naše třídní taky vždy říká nějaké zážitky, nejlepší xD Někdy se hold i něco připálí a nepovede xD Věřící nejsem:) Miluji frappé a doma si ho nikdy nesladím xD Máš pěkné jídelníčky:)

3 letmebebeautiful letmebebeautiful | 6. june 2014 at 22:15 | React

No jo, já to mám jak kdy, občas sladký den, občas ovoce/zelenina + hummus day a tak... Prostě jak mám na co chuť. Máte dobré maturanty, vřící nejsem, ale to s tím zpíváním a tak muselo být super :) Jídelníčky máš super :))

4 Baru Baru | Web | 7. june 2014 at 10:19 | React

normálně jsem dostala chuť na palačinku, jak jsem uviděla v jídeláku :3

5 prostorovesirsi prostorovesirsi | 7. june 2014 at 11:11 | React

Včera bylo krásně a dnes je také.

Jídelníčky máš krásné a já jsem na sladkém závislá hlavně ráno :-).

6 Adele Adele | Web | 7. june 2014 at 11:44 | React

Připálenou kaši taky nesnáším :) tak testy se celkem povedly! :) snad budete v budoucnu tak úspěšní jako maturanti ;)  vy jste nějaká nábožensky zaměřená škola?

7 Ko Ky Ko Ky | Web | 7. june 2014 at 13:58 | React

Moc pěkný jídelníčky máš :-) gratuluji k tam pěkným známkám ;)Hezké obrázky :) vyprávěné zážitky jsou moc dobré :)

8 Kubi Kubi | Web | 7. june 2014 at 18:24 | React

Moc pěkný dessign:) Ještě nevím, jestli budu mít dvojku, možná z ruštiny a ajiny xD Jojo, z konce devítky chtěli známky jen na gymplu, na který sjem se hlásila XD Mě to nevadí jíst 4x denně xD

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement